Alex Di Stefano vystoupí na začátku srpna v Praze

Redakce Tiskovky

Na začátku srpna, v sobotu 8.8.2020, event Trance Family v pražském klubu Jilská 22 přivítá speciálního hosta, kterým bude mezinárodní DJ, producent a člen elitního seskupení VII Alex Di Stefano pocházející z Itálie.


Tento zkušený borec se na scéně pohybuje již více než 25 let a jako jeden z mála DJs se prosadil hned ve dvou žánrech elektronické taneční hudby, kterými jsou techno a trance. A jeho aktuální osobitý tech-trance styl si prostě zamilujete. Je osvěžující slyšet něco neotřelého ve světě elektronické taneční hudby.

Rozmanitost hudebního producenta je zlomovým bodem Alexovy kariéry, která ho vedla k vydání řady skvělých skladeb pro všechny významné tech-trance labely jako jsou Outburst, Kearnage, Damaged, Skullduggery či VII. Alex Di Stefano je hudebník s velmi širokou svobodou hudebního projevu vždy hledající inovativní zvuky bez opuštění atmosféry typické pro jeho svět. To vše z něho dělá ikonu současného i budoucího hudebního průmyslu a není divu, že jako DJ vystupuje všude po světě a již za týden ho můžete slyšet živě v pražském klubu Jilská 22.

Hlavní hvězdu večera doplní čeští DJs, kteří se taktéž postarají o kvalitní hudební doprovod. Zahrají pro Vás Joe Cormack, který si střihne exkluzivní B2B set s DJ Zagio. Dále můžete čekat, že se na akci objeví Dennis Besnij a vystoupí zde také Jimmy Gellar. Chybět nebude ani Rado Van Bee a exkluzivně i Darkwatcher.

Akce začne v 21:00 a končí v 5:00 ráno. Vstupenky je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu v síti GoOut (https://goout.net/cs/listky/trance-family-alex-di-stefano/fcdh/) či v den konání přímo na místě v klubu Jilská 22 (http://www.jilska22.cz) na stejnojmenné adrese.