ATB míří do DupleXu

Redakce Tiskovky

DupleX se může pyšnit tím, že do Prahy přiváží každý měsíc velkou zahraniční hvězdu. Hostem měsíce dubna nebude nikdo jiný, než německý legendární DJ a producent ATB, který se v letošním roce umístil na 52. příčce prestižní ankety DJ Mag Top 100 DJs.

Existuje jen málo umělcu, který mají takový vliv na aktuální taneční scénu. ATB, vlastním jménem Andre Tanneberger, buduje tento vliv posledních 15 let. Přestože nevlastní žádný tajný recept na úspěch, tak je právě on jedním z umělců, který se úspěšně brání jakékolik kategorizaci. Jeho diář je plný vystoupení od USA po Asii a zpět, napříč celým světem. Vystupuje na největěích festivalech jako jsou Electric Daisy Carnival, Creamfields nebo Nature One. Také je rezidentním Djem světoznámého Marquee Clubu v Las Vegas.

ATB patří mezi nejvýraznější osobnosti taneční scény již dlouhá léta. Do podvědomí se dostal již v roce 1998, kdy vydal nestárnoucí hit s názvem 9pm (Till I Come). Ihned poté následovaly úžasné singly, jako Don’t Stop, Summer, či Let U Go. Jeho styl se stále vyvíjí, ale vždy poznáte, že se jedná o typický sound Andrého, který se pohybuje na hranici trance, chill-out nebo také breakbeat.

V DJ Mag Top 100 se drží již od roku 2003 a stále neusnul na vavřínech. Pravidelně vydává kompilace, ale i nová studiová alba. To poslední zatím vyšlo v roce 2017 pod názvem NeXt, doprovázeno dalším hitem, který se jmenuje Pages a krásný hlas zde propůjčila zpěvačka Haliene. Na letošek chystá další nové singly. Některé z nich možná zazní i v DupleXu. Nenechte si proto ujít nezapomenutelnou atmosféru akce pod taktovkou ATBho.

ATB vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v sobotu 20. dubna 2019. Support mu udělají rezidentní DJs, které postupně odtajníme na stránce Facebook události https://www.facebook.com/events/276179373037664