Beats for Love announcement 3 – Ostravu navštíví Jauz, Robin Schulz, Kryder a další

Bocianjr Novinky

Vysoké pece, staré doly, rezavé trubky a závan historie. To jsou Dolní Vítkovice u Ostravy, kde se už zítra uskuteční již sedmý ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě, a to festivalu Beats for Love.

Ačkoliv se bude festival pořádat po sedmé v řadě, číslo „7“ na nás nepůsobí nijak zvlášť výjimečně, zdá se ale, že se pořadatelům pro letošní ročník obzvlášť zalíbilo, jelikož nám servírují opravdu luxusní jména a to nejen od jednoho žánru. Tento rok vás bude tímto čtyřdenním festivalem provázet 13 stageí, na kterých se ukáže přes 400 umělců!

Dnes se podíváme na třetí a poslední vlnu vystupujících, která bude ale nejnabušenější ze všech. Pojďme se společně podívat na zbytek jmen, které najdete na jednotlivých stageích a které vám jistě mohou pomoci s rozhodováním o návštěvě tohoto fesťáku.

ING LOVE STAGE

Jauz

Americký DJ a producent, který se zaměřuje především na Bass House, Dubstep a Trap. Spolupracuje s takovými velikány jako Tiësto, DJ SNAKE, Skrillex, Diplo, Netsky, ZEDS DEAD či Dillon Francis. A po vystoupeních na Tomorrowland, Ultra Music Festival nebo Electric Daisy Carnival (EDC) ho letos čeká i hlavní stage u nás. Tohle bude peklo!


Robin Schulz

Německý DJ a producent, který se umístil v anketě DJ MAG na 60. pozici! Má na svědomí takové hitovky jako ‚Sugar‘, ‚Sun Goes Down‘, ‚OK‘ s James Blunt, ‚Headlights‘ nebo remixy na singly ‚Prayer In C‘ a ‚Waves‘. Spolupracuje navíc i s takovými jmény jako David Guetta, AKON či Justin Bieber. 

Netsky

DJ a producent z Belgie, který má na svědomí takové hitovky jako ‚Memory Lane‘, ‚Come Alive‘, ‚Rio‘, ‚Eyes Closed‘ nebo remixy ‚Nobody’s Perfect‘ od Jessie J či ‚Don’t‘ od Ed Sheeran. Kromě již zmíněných spolupracoval s David Guetta, Lost Frequencies, Bassjackers, JAUZ, Macklemore či Swedish House Mafia. U nás ho uvidíte poprvé, ale už vystoupil na Tomorrowland, Ultra Music Festival nebo Coachella.

THE HIGH CONTRAST BAND

Legendární liquidový DJ a producent, který se drží na vrcholu D&B scény už více než 10 let! Letos se nám pro vás podařilo exkluzivně a poprvé přivést do ČR jeho full live show. Užijete si tak Lincolnovy skladby v unikátním pojetí živé kapely, kterou samozřejmě bude „dirigovat“ on sám osobně.

Killer Hertz Live

Live act, který pochází z Brightonu a spolupracoval se jmény jako Fatboy Slim, Matrix & Futurebound, Example, Friction, Pendulum nebo The Freestylers. Jejich remix na ‚Right Here, Right Now‘ má více než 1 milion přehrání a určitě doporučujeme projet i jejich tracky ‚Gorilla‘, ‚Prometheus‘ či ‚Armada‘. Prostě nás čeká Live D&B nářez.

Dále na ING LOVE STAGI vystoupí Koven, Majk Spirit, Kapitán DemoLvcas Dope.

DRUM & BASS OSTRAVA STAGE

Culture Shock

Anglický DJ a producent jehož tracky vychází na labelech jako RAM Records, Viper Recordings nebo Hospital Records. Spolupracoval s Sub Focus, Netsky či Brookes Brothers a tracky ‚Take Control‘, ‚Bunker‘, ‚Have It All‘ a ‚Troglodyte VIP‘ slibují pořádnou párty.

Pythius

Nizozemský DJ a producent, který vydává na labelu Blackout a spolupracuje se jmény jako Sinister Souls , Telekinesis , BTK , Optiv , Black Sun Empire , EmperorDNB nebo State of Mind . Který neuro šílenec by neznal jeho tracky ‚Executor‘, ‚Tarkin‘ nebo kolaboraci s BSE ‚Desert Sand.

Loadstar

DJský a producentský projekt z Velké Británie, který vydává na RAM Records. Má na svědomí tracky jako ‚Black & White‘, ‚Space Between‘, ‚Fighting Fire‘ či remix na ‚You Need Me, I Don’t Need You‘ od Ed Sheeran. Spolupracuje například s Mefjus nebo Chase & Status a nově má společně s DC Breaks projekt Opposition.


Dále na DRUM & BASS OSTRAVA STAGI vystoupí slovenský dj L PLUS a spoustu dalších.

HOUSE COOL STAGE

Weiss

DJ a producent z Velké Británie, který se řadí k elitě house music současné doby! Vydává na Toolroom Records či Defected Records pecky jako ‚Baby Talk To Me‘, ‚You´re Sunshine‘ či ‚Feel My Needs‘, která se umístila na 1. místě v 5. mezináročních hudebních žebřičcích a dle DJ’s Magazine v rámci ‚Best of British Winner‘ jako nejlepší singl roku 2018. Během letošního roku obrazí spoustu obrovský festivalů včetně toho našeho.

illyus & Barrientos

Poprvé do ČR míří tahle dvojka DJs a producentů ze skotského Glasgow! Kluci vydávají na Toolroom Records, Defected Records nebo Ministry of Sound a mají na kontě spolupráce s Calvin Harris, Tube & Berger, PurpleDiscoMachine, Claptone nebo CamelPhat. Jejich tracky ‚Need Me‘, ‚Takin‘ Over‘ či ‚Ballin‘ slibují opravdu pure house set na náměstí před U6.

Lovra

Německá DJka a producentka, která vydává například na Kontor Records a už má za sebou spolupráci i s Robin Schulz! Odjela americké turné s David Guetta jako jeho předskokanka. Je residentka Ministry of Sound Club, za sebou má už hraní na Melt Festival, Tomorrowland, PAROOKAVILLE nebo NATURE ONE a letos ji čeká premiéra u nás.

Dále na HOUSE COOL STAGI vystoupí například Daniel De Roma, Supermini, Kintra, Midnight City, Hannah Laing a spoustu dalších.

EDM & TRANCE AMUNDSEN STAGE

Kryder

Anglický DJ a producent, který spolupracuje s Afrojack, Robin Schulz, Tom Staar, Erick Morillo nebo Nicky Romero. Jeho tracky vychází na Axtone, Size Records, Subliminal Records, Spinnin‘ Records či jeho Kryteria Records. Aktuálně patří mezi elitu groove soundu a jeho tracky ‚De Puta Madre‘, ‚Sending Out An S.O.S.‘ či ‚Waves‘ si letos užijeme i v Ostravě.

Merk & Kremont

DJs a producenti z Itálie a další zástupci Spinnin‘ Records na ročníku 2019! Jejich tracky taky vychází na labelech jako DOORN Records nebo Protocol Recordings a spolupracují například s Fedde Le Grand, DANNIC, Nicky Romero či Steve Aoki.

Tom & Jame

DJské a producentské duo z Nizozemska, které už má na kontě spolupráce s NERVO, Martin Garrix, DANNIC nebo David Guetta. Vydávají na takových labelech jako Revealed Recordings, Spinnin‘ Records nebo Armada Music. Letos to rozjedou poprvé v Ostravě.

Ashley Wallbridge

Anglický trancový DJ a producent, který spolupracuje s Andy Moor, Gareth Emery, Darude či Omnia. Jeho tracky pravidelně vychází u takových labelů jako Garuda Music, Armada Music či Black Hole Recordings a my si v létě užijeme jeho hudbu naživo u nás v Ostravě.

Dále na EDM & TRANCE AMUNDSEN STAGI vystoupí Genix a spoustu dalších.

RED BULL TECHNO STAGE

Egbert Live

Holanský DJ a producent, který spolupracuje s The Advent, Mark Reeve, Secret Cinema nebo Marc Romboy. Jeho tracky vychází na Cocoon recordings, Drumcode, Gem Records nebo Mindshake Records a objevil se už na line upech Time Warp, Awakenings, Melkweg Amsterdam nebo Amnesia Ibiza. U nás vystoupí v Live setu a bude to nářez! 

The Yellowheads

DJský a producentský projekt ze Španělska, který vydává tracky u Toolroom Records, Break New Soil Recordings, Phobiq nebo 100% Pure. Spolupráce s Cari Lekebusch, Alex Bau, Joey Beltram, Cristian Varela či Mark Broom hovoří pro to, že nejde o žádná vořezávátka a můžete očekávat pořádně hutné techno!

Deas

DJ a producent z Polska, který vydává pod labelem Second State od Pan-Pot! Vystoupil například na Amsterdam Dance Event, Mayday Poland, Open’er Festival, Audioriver Festival nebo v klubech jako Watergate Club, Smolna či Ritter Butzke. Kromě Pan-Pot spolupracuje i s takovými jmény jako Inner City, Pig&Dan či Carl Cox.

Dále na RED BULL TECHNO STAGI vystoupí tito vystupující.

REGGAE 2 JUNGLE BEACH STAGE

Selecta J-Man

DJ a producent z anglického Bristolu, který spolupracuje například s Protoje, Solo Banton, Deadly Hunta, Charlie P, Blackout ja nebo Eva Lazarus! Mimo jiné je společně s Aries členem Born on Road family. Vystoupil už na festivalu Boomtown Fair či u našich kámošů z Let It Roll a letos si ho dáme u nás!

DJ Hybrid

Anglický D&B a Jungle DJ a producent, zakladatel Deep In The Jungle Records s releasy na takových labelech jako Serial Killaz UK, Natty Dub Recordings či Sub-Liminal Recordings. Vítěz ocenění ‚Best breaktrough DJ‘ a ‚Best breaktrough producer‘ v anketě ‚We Love Jungle Awards 2015‘! V letošním roce je nominován ve stejné anketě v katergoriích ‚Best DJ‘, ‚Best Producer‘, ‚Best Track‘ a jeho label v kategorii ‚Best Label‘, tak držíme palce!

Deadly Hunta

Vokalista z Velké Británie. Spolupracoval například s DJ Aphrodite na jeho albu ‚Aftershock‘, přesněji tracku ‚Ganjaman‘. A je jedním z nejlepších evropských Reggae / Dancehall / Hip Hop vokalistů.

IRAH

Zpěvák, MC a producent z Velké Británie. Na svědomí má desítky tracků a spolupracoval s KILLA P, Monkey Jhayam nebo Chase & Status s kterými má zatím největší pecku ‚Program‘.

Dále na REGGAE 2 JUNGLE BEACH STAGI vystoupí Gregory G. Rus, DJ Prograss, FMP a spoustu dalších.

DEVASTATOR HARDCORE & HARDSTYLE STAGE

AniMe

Královna italského hardcore reprezentující Dogfight Records! Spolupracuje s Dj Mad Dog, Noize Suppressor nebo The Sickest Squad a vystoupila na festivalech od Tomorrowlandu a Dominatoru přes EDC Las Vegas a Masters of Hardcore až po Defqon.1 a letos se ji dočkáme i u nás v Ostravě!

Malice

Poprvé na B4L přivítáme Raw Hardstyle v podobě této producentské a DJské dvojky z Itálie! Za sebou už mají eventy jako QAPITAL nebo akci labelu Gearbox Digital na kterém vychází jejich tracky. Spolupráce s Unresolved, D-Sturb či Andy The Core jen potvrzují, že nás čeká pořádné peklo.

Dále se na DEVASTATOR HARDCORE & HARDSTYLE STAGI představí tito vystupující.

BREAKBEAT PEPSI STAGE

MAFIA KISS

Dále se na BREAKBEAT PEPSI STAGI představí tito vystupující.

ELECTROSWING PEPSI STAGE

Schinowatz

Rakouský DJ a producent, který je na scéně od poloviny 90. let. Jeho tracky vychází na labelu Breaktownlab nebo Chilling Grooves Music a letos vás roztančí pod vysokou pecí.

Dále se na ELECTROSWING PEPSI STAGI představí CAB CANAVARAL, PISK DJ SET a spoustu dalších.

PSYTRANCE STAGE

Acid Mind

Italský psytrance DJ a promotér, který se na scéně pohybuje od roku 2007-08. Aktuálně patří mezi nejvýznamnější osobnosti celé italské psytrance scény. Úzce spolupracuje s Paramystical Records a vystoupil už na Ozora Festival official nebo Human Evolution Festival.

Dále se na PSYTRANCE STAGI představí SNORING DRAGON a spoustu dalších.

EXCELENT STAGE

BEEFEATER STAGE

FABRIC AFTER STAGE

BRICKHOUSE AFTER STAGE

To by bylo pro třetí a poslední vlnu vystupujících z naší strany vše. Za nás můžeme říct, že B4L si pro nás letos přichystalo opravdu našlapaný festival plný zahraničních i tuzemských hvězd a kdo si nevybere tady, tak už pravděpodobně nikde. Pro novinky a informace o festivalu, vstupenkách, parkování, mapu festivalu nebo B4L applikaci a tak dále, navštivte odkazy níže. Vidíme se 3.-6.7 na BEATS FOR LOVE!

Odkazy na festival:
FB – https://www.facebook.com/beats.for.love
WEB – http://www.b4l.cz/
UDÁLOST – http://www.facebook.com/events/226293201531714
MAPA FESTIVALU – https://www.b4l.cz/cs/mapa-festivalu