Don Diablo předělal další legendární song

Bocianjr Novinky

Hexagon. Slovo, po jehož vyslovení většině lidí v hlavě naskočí kvalitní future house. Jste fanoušky hudby devadesátých let, ale zároveň se vám líbí současná tvorba? Potom je tohle přesně pro vás.

Nejznámější současný DJ a producent future house muziky, Don Diablo, přezdívaný také jako “Mr. Future House”, zveřejnil na svém profilu nový track. Je to edit na celosvětově populární track z roku 1997 s názvem “Wamdue Project – King Of My Castle”. Don Diablo ale není sám, kdo se na tomto chytlavém tracku podílel.

Společně s ním na tomto tracku pracoval německý DJ a producent Keanu Silva, který se proslavil především díky labelu Mixmash, jehož zakladatelem je sám král DJingu Laidback Luke a s tím později také vydal track s názvem “It Was Me”.  V posledních několika měsících ho můžete zahlédnout na labelu Hexagon, pod kterým je momentálně podepsaný.

 V tomto tracku byly zachovány důležité prvky z původní verze. Pouze dostal lehký nádech future housu, který tomu očividně velmi svědčí. Přesvědčte se sami!