Džejár slaví 20. narozeniny na české Techno scéně

Redakce Tiskovky

22. března se v legendárním prostoru L-klub Pardubice (výstaviště ABC) uskuteční party k oslavě 20. narozenin Dj Džejára a jeho agentury DC Promo na české techno scéně. Připraveny budou dvě stage, zahraniční headlineři, česko-slovenská špička, od 19.00 večeře s umělci, vietnamská & thajská kuchyně, Burger zóna, koktejlový bar, thajské masáže, limitovaná kolekce merchandisu a mnoho dalších vychytávek.

VSTUPENKY 
Nejlevnější vstupenky nyní v prodeji 
Předprodej: https://akce.djdzejar.cz/2019/vstupenky

TECHNO STAGE
★ Džejár
★ Gary Beck /UK
★ Adrian Hour /Argentina
★ TOKY /SK
★ Dj Boss (DOLEGATE Records) /SK
★ Lucca
★ Luke Sun /DE

HOUSE STAGE
★ Alex Preda /Amsterdam
★ DJ EKG /SK
★ Chris Sadler
★ Victor Tellagio
★ DJ Enrico
★ DJ Smoke

AFTER PARTY PO UKONČENÍ HLAVNÍHO PROGRAMU 

Contact: info@dcpromo.cz
Web: https://akce.djdzejar.cz/

ZÁKAZ VSTUPU MLADŠÍM 16 LET!

O akci slovy Džejára:
V roce 2019 tomu bude 20 let, co jsem poprvé uspořádal techno akci a začal jsem seriózněji vystupovat před lidmi.
Hrát jsem však začal na diskotéce v roce 1992, to mi bylo 14 let:) Takže je to už 27 let, co „bavím lidi“ a sám sebe:) Hustý!

Osobně nejsem typ, co slaví narozky nebo svátek, tak to prostě mám. Nikdy v životě jsem žádný narozeninový mejdan neudělal.
Tuto mou životní etapu však vnímám jinak a rozhodl jsem se udělat mejdan, na kterém se já osobně chci cítit tak, že bude přesně podle toho, co mě v mém osobním životě baví a naplňuje. Když mi tato myšlenka před pár týdny uklíčila v hlavě a přesunula se do srdce, bylo mi jasné, že se mám dalších pár měsíců na co těšit. To nadšení mě totálně pohltilo a tento event ode mě dostane tolik energie, kolik jen snesu. Možná o dost více, než na Svojšice:-)

Moji milí, chci tuto party udělat tak, abychom se na ni cítili fakt dobře, jedinečně a výjimečně. Kapacitu limituji na 1000 lidí, to nám zajistí potřebný komfort. Uvnitř postavíme kuchyni, ve které thajský a vietnamský team rodilých kuchařů uvaří vybraná jídla. Pár receptů vytvořím i já osobně a celkově se budu podílet na tvorbě menu:) Pro milovníky burgrů bude v nabídce profi team grill mistrů:) Koktejlový bar – já osobně miluji koktejly a především Mojito. Každý ze zahraničních Djů dopředu vymyslí ve spolupráci s barmany (pro tento večer budeme mít několikanásobné mistry ČR a vícemistry světa v míchání) svůj vlastní drink, který si pak budete moci během večera dát. Takže „Džejárovo spice Mojito“ s chilli a zázvorem je na menu jasná položka:-)

V 19.00 otevřeme brány výstaviště a společně se všemi Dji tohoto večera povečeříme a to včetně zahraničních headlinerů.
Budete tak moci strávit společný čas s námi a v klidu i pokecat o normálních věcech a poznat tak své „bohy“ haha:-))
Rozhodl jsem se na tento večer pozvat dva-tři zahraniční dje/producenty, kteří hráli na Svojšících a mě osobně jsou jako lidé blízcí.
Zbytek lineupu doplní moji kamarádi z Čech a Slovenska. Na hlavní stagei bude techno, na druhém flooru house. K akci vytvoříme limitku merchandisu a slibuju, že zvuk na obou scénách bude excelentní. Techniku si pořádně vymazlím, to je jasný! Bude se vám to líbit.

Na této akci zahraji 3-4 hodinový set, který pečlivě sestavím i ze starých věcí. Zahraju také z desek a celou akci chci odstartovat právě já.
Tak dlouho si plánuji, že si zahraju někde od začátku a tady se to stane.

Vytvořím také venkovní prostor, kde budete moci pobýt na čerstvém vzduchu a uvnitř zkusíme najít prostor na menší chillout zónu.
Takže tolik v kostce, věřte mi, že toto nejsou všechny mé nápady, které budeme na party realizovat a že udělám maximum, abychom tento večer měli unikátní.

Lineup, předprodej k akci a další novinky očekávejte v následujících týdnech.