Headhunterz se předvádí v první letošní novince

Sedrick Novinky

Heady se po svém návratu k hardstylu činí opravdu solidně. Vydává jeden hit za druhým a objíždí všechny kouty světa. Poslední dobou možná trochu zanedbává Hard with Style, ale to prý hlavně proto, že chystá úplně nový koncept tohoto podcastu.

O Headym víme, že si na svým tracích dává záležet a občas mu trvá opravdu dlouho, než něco vypustí do světa. To je právě případ jeho letošního prvního tracku, který nese název Oxygen.

Vokál k tomuto songu měl prý Heady schovaný v šuplíku již nějaký ten pátek. Až nyní se odhodlal k tomu, že vše převede do reality. Proto je také celá melodie vytvořena přesně podle vokálu, což z ní činí ještě více emoční záležitost, než jsme u Headyho zvyklí.

Aby to ale nebyla taková měkota, přidal Heady dost zajímavý kick, který je zase o něco málo tvrdší, než posledně. Klip je poté klasicky ve stylu labelu Art of Creation, na kterém track vyšel. Takže pár záběrů z hraní a do toho zajímavá grafika. Tentokrát je v popředí topící se žena, které tedy logicky chybí kyslík.

Headhunterz potvrzuje, že i v letošním roce bude bombarovat přední příčky harder styles hitparád a my musíme uznat, že se na to dost těšíme.