Headhunterz si dává pauzu

Sedrick Novinky

Headhunterz je DJ a producent, který ve velké míře rozděluje Hardstyle scénu, i když se snaží o pravý opak. Jedni ho milují a uznávají, jako nejlepšího HS producenta. Ti druzí ho nenávidí za to, že kdysi od tohoto stylu odešel.

Ať je to jak chce, Heady patří k nejznámějším osobnostem v hardstylovém rybníčku a nyní, zdá se, prochází krizí.

Po nedávném vystoupení na Qlimaxu nahodil Heady video na Instagram, ve kterém se zdálo, že brečí a mám nervy nadranc. Pár dní po tomto videu se na jeho sociálních sítích objevila zpráva, že se po určitou dobu veškerých příspěvků ujímá jeho tým a Heady si dá pauzu od tzv. „vylejvání srdíčka“ na Instagramu i Facebooku.

Jenže to nebyl konec. Nyní jeho tým zveřejnil další zprávu ohledně jeho vystupování. Headhuterz totiž kompletně ruší všechny prosincové shows a dává si pauzu i s hraním. Výjimku udělá jen u akcí v Holandsku. Objeví se tedy jen na Music Dome – Roermond (14. prosince) a Orange Heart – Paradiso (17. prosince). Vše ostatní se ruší.

Důvodem je prý Headyho kompletní rekonvalescence a nabrání sil na další akce a produkci. Neoficiální zvěsti však tvrdí, že se Heady rozešel s přítelkyní a emočně to vůbec neunesl. Ať je důvodem cokoliv, přejeme Headymu brzké srovnání a pořádný návrat na scénu. Snad nám ještě ukáže, kdo je tu pán!