Jeffrey Sutorius se vrací k projektu Dash Berlin

Sedrick Novinky

Jistě si všichni pamatujete loňské dohady ohledně projektu Dash Berlin, kdy byl Jeffrey Sutorius, tvář projektu, nucen opustit celé uskupení. Během této doby mu zbývající dva členové kompletně zablokovali přístupy na všechny sociální sítě a hrozili dalšími postihy. Dash Berlin měl pokračovat bez Jeffa a samotný Sutorius začal pomalu rozjíždět svojí solo kariéru. Nyní se ale všechno změnilo.

Sebastiaan Molijn a Eelke Kalberg, původní dva členové, teď úplně otočili a sdělili fanouškům, že s Jeffem překonali společné rozdíly a nedorozumění, za což jsou rádi. V následujících řádcích ale přišel další zvrat. Oba členové totiž z projektu Dash Berlin odstupují a kompletně ho přenechávají Jeffreymu.

Hlavní tvář projektu se tedy vrací, ovšem bez podpory původních parťáků. V kuloárech se však povídá, že Sebastiaan a Eelke si střihnou nějakou tu ghost produkci, protože Jeffrey nebyl nikdy nejlepším producentem.

Co to tedy znamená? Pro fanoušky se vrací Dash Berlin s tváří Jeffreyho, který zase po roce může hrát songy z tohoto projektu. Jak na tom bude ale produkce, to ukáže až čas.