Kygo vydává melodickou bombu, ke které mu vokály nazpívala Rita Ora

Javor Novinky

Jedním z mála umělců, kteří si vytvořili vlastní styl hudby, je Kygo, jehož tropical house zná dnes již celá planeta. V jeho repertoáru nenajdeme ani jednu špatnou skladbu, ba naopak. Jeden hit je větší jak ten druhý. Například hit Born to be yours, který vznikl ve spolupráci s Imagine Dragons má na Youtube přes 100 milionů přehrání. Jeho další hity jako Firestone nebo Happy Now jsou též velice populární.

K nejnovější spolupráci si přizval další velké jméno hudebního světa. Jedná se o jednu z nejlepších zpěvaček současnosti a držitelku několika ocenění Ritu Oru. Ta společně s Kygem vytvořila naprosto úžasnou skladbu Carry On, která se jistojistě stane velkým hitem. Skladba samotná je pak typickým Kygovým počinem, tedy tropical housem, který je zde velmi dobře podtržen nádherným hlasem Rity.

Ve videoklipu se nám Rita dokonce představila a můžete se tak i podívat na její půvabný vzhled. Videoklip, jako takový, je zasvěcen animované postavičce Pikachu, která si v letošním roce střihne premiéru prvního hraného filmu o Pokémonech. V tomto filmu si zahraje i zpěvačka Rita Ora.