Mark Sherry se vrací do klubu Radost FX v rámci eventu Trancenation

Redakce Novinky

Event Trancenation přiváží do Prahy jedno z nejzajímavějších jmen elektronické hudby. Tím není nikdo jiný než Mark Sherry, rodák z Glasgow, jenž je považován za nekorunovaného krále žánru tech-trance.

Skotsko vždy dodávalo na elektronickou taneční scénu kvalitní DJs a producenty a není divu, že odtud pochází i mistr svého oboru Mark Sherry. Tento hvězdný DJ se dnes těší čím dál větší popularitě a je velmi uznávaný i pro své studiové schopnosti. Jeho neúprosná vášeň a úsilí jsou patrné jak v hudební produkci, tak i během živého vystupování. Jsou plná energie, nechybějí hutné bassy ani působivé melodie, je to dokonale vyvážená rovnováha mezi chytlavým trancem a temnějším klubovým technem.

Mark Sherry je také hojně vyhledávaným a vychvalovaným masteringovým inženýrem, je tak zodpovědný za finální zvuk nemalé části elektronické scény. A jeho vlastní vydavatelství Outburst Records a Techburst Records patří mezi úplnou špičku techno-trance labelů, přičemž on sám je již považován za vůdčí ikonu tohoto žánru. Tento plavovlasý Skot je rozhodně DJ, který dokáže rozpoutat párty nevídaných rozměrů! Jeho vystoupení proběhne v sobotu 25.2.2023 v nejstarším pražském hudebním klubu Radost FX. Zde Mark v roce 2017 zahrál svůj fenomenální open-to-close set a nyní se po pěti letech vrací zpět na místo činu a opět to bude skvělá show, zde rozhodně nesmíte chybět! Vstupenky jsou k dostání exkluzivně v síti Ticketportal.