Markus Schulz at Citadela – Praktické informace

Redakce Tiskovky

Již tento pátek se do brněnského Bobycentra vrátí známá akce CITADELA, na které v roli headlinera vystoupí poprvé legenda Markus Schulz a oslaví zde také narozeniny. 

Vstupenky na místě budou! Vstupenky budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 890 Kč (35 EUR), VIP 990 Kč (40 EUR) a VIP GOLD 2490 kč (100 EUR). Na eura se vrací v CZK. 

Šatny – v dostatečném počtu bude zajištěna šatna pro návštěvníky, která se nachází ihned za hlavním vchodem do Bobycentra.

Kontrola pravosti vstupenek – na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

Doprava – návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Pionýrské nebo Hrnčířské, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.

Opuštění prostoru – během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold. 

Timetable
19:00 OPEN
20:00 – 21:00 MARTIN MICHNIAK
21:00 – 22:00 PROGGYBOY
22:00 – 23:00 D3LIGHT
23:00 – 00:00 JAM EL MAR
00:00 – 01:00 ARKHAM KNIGHTS
01:00 – 04:00 MARKUS SCHULZ
04:00 – 05:00 TALLA 2XLC
05:00 – 06:00 MARTIN GREDNER 

Foto & Video – abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení). 

Osobní prohlídka, kontrola totožnosti – každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu. 

Propagace jiných akcí – na CITADELE budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce. 

Kouření doporučujeme navštívit speciální zóny pro kouření. Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby. Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.Přejeme úžasnou párty, těšíme se na Vás! 

NEXT EDITION –>
CITADELA PAUL VAN DYK, Ostrava 2019
Tickets : https://1url.cz/@PVDtickets
Tickets SK : https://1url.cz/@PVDSKtickets
Tickets + Hotel : https://1url.cz/@PVDhoteltickets
Event : https://1url.cz/@PVDOstrava