Markus Schulz at Citadela - Praktické informace.

Redakce
Redakce Tiskovky
Již tento pátek se do brněnského Bobycentra vrátí známá akce CITADELA, na které v roli headlinera vystoupí poprvé legenda Markus Schulz a oslaví zde také narozeniny.
 
Vstupenky na místě budou! Vstupenky budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 890 Kč (35 EUR), VIP 990 Kč (40 EUR) a VIP GOLD 2490 kč (100 EUR). Na eura se vrací v CZK.
 
Šatny - v dostatečném počtu bude zajištěna šatna pro návštěvníky, která se nachází ihned za hlavním vchodem do Bobycentra.
Kontrola pravosti vstupenek - na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.
Doprava - návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Pionýrské nebo Hrnčířské, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.
 
 
Opuštění prostoru - během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold.
 
Timetable
19:00 OPEN
20:00 - 21:00 MARTIN MICHNIAK
21:00 - 22:00 PROGGYBOY
22:00 - 23:00 D3LIGHT
23:00 - 00:00 JAM EL MAR
00:00 - 01:00 ARKHAM KNIGHTS
01:00 - 04:00 MARKUS SCHULZ
04:00 - 05:00 TALLA 2XLC
05:00 - 06:00 MARTIN GREDNER
 
Foto & Video - abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).
 
Osobní prohlídka, kontrola totožnosti - každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.
 
Propagace jiných akcí - na CITADELE budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.
 
Kouření doporučujeme navštívit speciální zóny pro kouření. Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby. Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.
Přejeme úžasnou párty, těšíme se na Vás!
 
NEXT EDITION -->
CITADELA PAUL VAN DYK, Ostrava 2019
 

Komentáře