Meme válka mezi Headym a Da Tweekaz

Sedrick Novinky

Možná jste zaznameli vtipnou přestřelku mezi Headym a dvojicí Da Tweekaz, která probíhala posledních pár dní a má zajímavé vyvrcholení. Pojďme se na to podívat od začátku.

To, že jsou Da Tweekaz šílenci, jejichž vtipy jsou dost často za hranou, ví asi každý. Často si dělají srandu z kolegů a já se tím vždy bavím. Ne každý to ale bere sportovně.

Tím dotyčným je Headhunterz. Zlá krev mezi těmito umělci panuje již delší dobu. Da Tweekaz nechtějí hrát ve svých live streamech Headyho. Když se jich někdo zeptá na collab, pokaždé přijde zvláštní výraz a jásná odpověď, že nikoliv.

V nedávném streamu Tweeka TV, který měl šílených 12 hodin, se vytřídala pěkná řádka DJs. Od pánů opět zazněla jasná odpověď, že Headyho nezahrají, jenže pak přišli na scénu dvojčata Sound Rush a všechno to začalo.

Když nebereme v potaz to, že si pánové opět dělali srandu z Headyho a dokonce jeho Dragonborn part 3 vypnuli během hraní. Druhý den přišla přišla tvrdá odezva v podobě zablokování celého streamu, právě kvůli Dragonbornu. Ano, kluci nemají práva na to, aby mohli hrát Headyho songy. Náhoda?

Sound Rush to trochu nevychytali a spustili tím celkem zajímavou online bitku. Da Tweekaz to ihned začali sdílet na Instagramu a během chvíle vznikla spousta vtipných meméčkech, právě na adresu Da Tweekaz, Headyho a zablokovaného streamu.

Těžko říct, kdy se to z dohadů zvrhlo na vtipnou výměnu obrázků, každopádně Headymu nejspíš došlo, že ta blokace je přes čáru a lehce ustoupil. Dokonce zahrál na jeho milované piáno melodii z tracku Jagermaister od DT.

To kluci z Da Tweekaz samozřejmě nemohli nechat jen tak a udělali něco jako vokál remix na Headyho Dragonborn part 3. Člověk by čekal, že se v téhle fázi Heady zase urazí. Opak je však pravdou. Heady to vzal jako vtipný tribute, sám to sdílel a komentoval. A to není všechno.

Pak přišla zpráva, kterou čekal asi málokdo. Headhunterz se tuhle neděli objeví v dalším streamu Tweeka TV a předpokládám, že bude mít slušnou sledovat. Tomu se říká marketing!