MICHAEL C & JEAN LUC VYDÁVAJÍ 3 NOVÉ RELEASY

Bocianjr Novinky

Čeští houseoví interpreti Michael C a Jean Luc vydali tři společné releasy na německých labelech. Dva singly vyšly na labelu Audio Safari a jeden dvoutrackový na Amber Red Recordings. Energické skladby v sobě kombinují styly techhouse a progressive house. Poslechnout si je můžete na Soundcloudu, k zakoupení jsou například na hudební platformě Beatport.

Oba interpreti těmito releasy navazují na více než desetiletou úspěšnou spolupráci v oblasti hudební produkce. „Náš společný single Give Me Your Sound, který jsme vydali koncem dubna, můžete aktuálně slyšet v playlistech Dance Radia a rádia Seejay,“ říká Michael C a doplňuje: „Těší nás, že se během krátké doby dokázal vyšplhat až na vrchol hitparády, kde se držel šest týdnů.“

Dva nové singly Give Me Your Sound společně s African Theme vydal label Audio Safari. Třetím počinem je dvojsingl Better You/Under The Circumstances, který vyšel 8. června na německém Amber Red Recordings, a uzavřel tak půlroční práci tuzemské dvojice. Česká jména se tak přidala k dalším mladým talentovaným jménům jako Lutzenkirchen, Daniel Levak, Stereolink nebo Henrich & Heine, kteří na těchto labelech vydávají.

BEATPORT:

https://www.beatport.com/release/give-me-your-sound/2906516

https://www.beatport.com/release/african-theme/2906485

https://www.beatport.com/release/better-you-under-the-circumstances/2942556

SOUNDCLOUD:

https://soundcloud.com/michaelcofficial/give-me-your-sound-original-mix

https://soundcloud.com/jeanlucofficial/jean-luc-michael-c-african-theme

https://soundcloud.com/amberrec/sets/abrr004-michael-c-jean-luc-betteryou-under-the-circumstances-08062020