Mimozemšťani z Area 21, nám z vesmíru přivezli další track.

Javor Novinky

Potom, co nám z daleké galaxie přivezli hity Spaceships a We did it, nyní přichází toto duo skládající se z producenta a DJe Martina Garrixe a rapera Maejora s novým trackem Help.

Martin Garrix by se dal nazvat takovým chameleonem hudební scény, neboť tolik alias a bočních projektů nemá snad nikdo jiný.

Martijn Gerard Garittsen, jenž se pod uměleckým jménem Martin Garrix, nachází na první příčce žebříčku DJ Mag, se nechce věnovat jen jednomu stylu hudby, a tak se věnuje hned několika projektům. Těmi jsou: GRX, YTRAM, DJ Marty a v neposlední řadě Area 21, na kterém se podílí s americkým raperem Maejorem. Tento projekt mohlo ucho smrtelníka slyšet poprvé na Ultra Miami v roce 2016, kde Martin v pátek uzavíral program hlavní stage a právě zde zahrál track Spaceships, který se stal okamžitě hitem.

Tito dva vetřelci, se převážně věnují Hip-Hopové hudbě nebo Downtempu. Jejich nejnovější kometou je song Help, který pokračuje v nastolené tradici a snaží se posluchači předat pohled na všeobecné problémy společnosti, jako jsou neustálé pozorování obrazovky nebo zabíjení lidí. Vypadá to, že Martin Garrix bude opravdu z jiné planety, ale jestli se mu ve spolupráci s Maejorem podařilo vytvořit něco nadpozemského? To už musíte posoudit sami.