Nora En Pure vystoupí v pražském Retro Music Hall

Redakce Tiskovky

Kdo: Nora En Pure
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdy: 3. dubna – pátek
Facebook: https://www.facebook.com/events/700535444087227/

Vstupenky – předprodej: https://bit.ly/2T1H59u
REGULAR I. vlna: 450,- CZK
REGULAR II. vlna: 600,- CZK
VIP I. vlna: 700,- CZK
VIP II. vlna: 850,- CZK

Jedna z nejpopulárnějších DJek současnosti – Nora En Pure, přijede reprezentovat svůj sound do pražského klubu Retro Music Hall.

Daniela Niederer (jak zní její občanské jméno), která se narodila v Jihoafrické republice, se za jedenáct let působení na světové scéně, dostala mezi světovou elitu a díky své unikátní produkci a neotřelému hudebnímu pojetí, jí milují lidé po celém světě.

Její první kroky na světovou taneční scénu vedli díky singlu „Come With Me“, který se držel neuvěřitelných SEDM měsíců v hitparádě Beatport Top 100. její singl Saltwater byl pak zařazen do oficiální kompilace Buddha baru a nejen díky tomu, následně získala své hraní na jednom z největších festivalů světa – Coachella.

Její obliba navíc vrostla i díky hitovkám jako „Morning Dew“, „Lake Arrowhead“ a především „Tears In Your Eyes“. Toho si všimli také pořadatelé festivalu Tomorrowland, když dostala day-break slot na mainstage, kde předvedla tříhodinový set. Kromě toho, byla v červnu roku 2016 požádána, aby namixovala dvouhodinový set pro populární Pete Tong’s radio show: „BBC’s Essential Mix.