Poslední informace a timetable k 1. OPEN AIR u Kolínských Starých Lázní

Bleskovky Bleskovky

Již za za týden, v sobotu 17.8. proběhne v Kolíně 5. ročník velmi úspěšné PĚNOVÉ PÁRTY od YourMom agency a tentokrát se hlavní program poprvé přesouvá ven pod širé nebe a celý koncept akce tak nabírá diametrálně jiných rozměrů.

Čekají na vás 4 stage, našlapaný line up s 25 DJs, zahraniční HEADLINER na EDM a RnB stage, live performers, gogo dancers, VIP ve stylu boiler room, více než 20 000 litrů pěny, food & shisha zone a protože akce startuje už ve 13 hodin, tak i odpolední doprovodný program.

Důležité informace:
★ Vstupenky za zvýhodněnou cenu lze zakoupit do 16.8. v přeprodeji na GoOut – www.bit.ly/2VQOkFs
★ Regular vstupenek na místě bude dostatek za cenu 250 Kč, VIP vstupenek pak bude k dispozici pouze omezené množství (posledních 10) za cenu 700 Kč.
★ Držitelé vstupenek z předprodeje a VIP budou mít svůj přednostní vstup. Taktéž mají přistup na stage do boiler room za DJe, kde na ně bude čekat sekt od našeho sponzora Hakarmel.
★ Opakované opouštění akce bude možné.
★ V případě extrémní nepřízně počasí se akce přesune do indoorových prostor clubu – nicméně nebojte, předpověď hlásí minimálně 20°C.
★ Jelikož se akce bude dít primárně v prostorech před clubem, tak nebude k dispozici parkoviště před Starými Lázněmi, jen parkovací místa za clubem – podél řeky a v přilehlých ulicích – ZDARMA.
★ V prostoru OPEN AIR bude několik stánků s jídlem, posílený venkovní bar, chill out zone s vodními dýmkami a posílené toalety pro vaše pohodlí.
★ Akce je přes den (od 13 do 21hod) přístupná bez věkového omezení, nicméně afterparty a prostory clubu budou přístupné od 15ti let. Nezletilí budou označeni speciální páskou.
★ Bezpečnost: Průběh akce bude pod dohledem hlídky hasičů, bezpečnostní služby a zdravotníků.
★ JE ZAKÁZÁNO: Vnášet do arealu omamné a psychotropní látky, jakékoliv pití a propagační materiál jiných akcí. Nejsou akceptovány žádné výtržnosti! Dbejte pokynu pořadatelů a nechoďte za oplocení, jinak budete z festivalu vykázáni.

► Aftermovie z minulého ročníku: www.facebook.com/yourmomagency/videos/252549808731585/
► Event: www.facebook.com/events/2105190023131675/