Při hudbě Thoma Artwaye se housenky mění na motýly. „Ani jeden den“ je zpěvákova dosud nejveselejší píseň

Redakce Novinky

Loni v září se Thom Artway, vlastním jménem Tomáš Maček, vydal na úplně novou cestu ve své tvorbě. Zahájil spolupráci s vydavatelstvím Universal Music a vydal svou první píseň v češtině s názvem Nezapomenout. O půl roku později jsme jej mohli vidět dokonce tančit v optimistickém singlu Buď se mnou a nyní přichází rodák ze Zlínska s dosud nejveselejší písní Ani jeden den, ke které natočil i vtipný a zamilovaný videoklip. 

Jednomu z největších sympaťáků českého popu se letos v červnu narodil syn. A taková důležitá událost se musela promítnout i do zpěvákovy tvorby. „Text jsme dokončovali v době, kdy se měl narodit můj syn Damián. Ta nálada a představa, jaké to po jeho narození bude, se do písně zaručeně propsala,“ přibližuje Thom Artway vznik písně Ani jeden den. Na textu se podílel i hudebník a skladatel Kristian Komedie, produkci má na svědomí opět Lukáš Chromek, který se podílel mimo jiné i na předchozím singlu Buď se mnou a stojí za nejúspěšnějšími nahrávkami devětadvacetiletého interpreta.  

Optimistická píseň musela dostat i videoklip, který by náležitě podtrhnul její atmosféru. O snímek se tentokrát postaral známý režisér hudebních videoklipů Ondřej Urbanec a my můžeme sledovat Thoma Artwaye jako majitele kavárny, ve které se odehrává tzv. speed dating, neboli rychlorande. Dochází tak k mnoha humorným situacím až nakonec vše vyústí ve šťastný konec, kdy si i podivín s housenkou jako domácím mazlíčkem, jehož roli si střihnul talentovaný herec Šimon Bilina, najde tu pravou v podání influencerky a herečky Anny Marie Purić „Ani jeden den je určitě můj nejveselejší a nejuvolněnější song,“ uzavírá Thom Artway.