Scooter nabrali posilu a přijíždí s novým hitem

Sedrick Novinky

Letošní rok je pro H.P. Baxxtera a jeho bandu ve znamení velkých změn a nových výzev. Jeho nový parťák Sebastian je sympaťák a fanoušci si ho ihned oblíbili. Jejich první společný počin s názvem Rave Teacher však poměrně propadl, a tak se pánové rozhodli pro pořádnou nápravu. K té si přizvali Rodáky z Vídně, kteří se zaměřují na harder styles a říkají si Harris & Ford.

Jejich společná novinka nese název God Save The Rave a je to rozhodně perfektní nástupce předchozího singlu. Po delší době dostáváme originální song v podání Scooteru a to nejspíš především díky zmínené dvojici z Rakouska. To, že se nejedná o žádné kopírování, dodává songu svěžest a je chytlavý hned na první poslech. Dostáváme totiž do uší to, co pánové umí nejlépe. Tvrdší styl s nádechem pomalejšího happy hardcoru, to vše zakončeno pořádným hardstylem.

U videoklipu se také poučili z minula. Vylezli ze studia a vyrazili na benzínku. Hned první scéna na pumpě je velmi vtipná a navíc odkazuje na legendární klip k singlu Posse. Celý klip je hodně fajn a je vidět, že se u toho pánové bavili. Co na tom, že se celý odehrává na benzince, že?

Jak je vidět, tak správná spolupráce pánům ze Scooteru svědčí a podle interních informací bychom se jich mohli dočkat i v budoucnu. Kdy asi dojde na slibovaný collab s Noisecontrollers?

Chcete si dopřát tenhle song živě? Co třeba už tuto sobotu v Českých Budějovicích? Lístky jsou stále k mání na Ticket Live. Uvidíme se tam!