Scooter představuje šestou kapitolu v novém klipu

Sedrick Novinky

Scooter brázdí taneční parkety už 25 let a zdá se, že se do důchodu jen tak nechystají. Však ještě aby, když mají nového člena, který je do skupiny skutečně zapálený a má plno nápadů.

Nyní tedy skupina oficiálně představuje svojí šestou kapitolu a to s pomocí nového songu s názvem Rave Teacher (Somebody Like Me). Znalci Scooteru již asi tuší, co znamená poznatek v závorce. Je to samozřejmě poukázání na originál, který si skútři vypůjčili.

Tentokrát je tou inspirací track Somebody Like Me od dua Xillions, což je song teprve dva roky starý! Navíc k němu vznikl také remix od Mark With a K, od kterého Scooteři také lehce opisovali.

Pozitivní je, že se jedná po dlouhé době o takzvaný „Scooter styl“, což jistě zarytí fanoušci ocení. Sebastian, což je zmiňovaný nový člen, se tedy činil a dává se správným směrem. To, že si skupina opět vypůjčuje jiný song i přes fakt, že mají v týmu kvalitního producenta, je asi už prostě jenom jistá „firemní kultura“. Protože, když to takhle funguje 25 let, proč to měnit, že?

A co videoklip? Ten se rozhodně povedl. Tentokrát nečekejte žádné záběry z koncertů, těch bylo poslední dobou přeci jen dost. Pánové se představují u policejního auta s logem Scooteru, což je nostalgická vzpomínka na legendární song z druhé kapitoly s názvem I’m Your Pusher. Dalším plusem je také fakt, že většina záběrů není jenom na H.P.ho, ale také na ostatní dva členy a to především na nováčka Sebastiana. Na všech členech je vidět, že si novou kapitolu náležitě užívají.

Jaký je tedy verdikt? Scooter je zpět v plné síle. Představuje přesně to, co umí nejlíp a zase to funguje. Pokud bude takové celé album, pak se nejspíš většina fanoušků vůbec zlobit nebude.