STAYER – 3 TRACKY, 3 MĚSÍCE, 3 LABELY

Bocianjr Novinky

„Během 3 měsíců vydám 3 tracky na 3 světových labelech.“ Tak znělo prohlášení, které jste v červenci mohli slyšet od producenta, který si říká Stayer.

Nutno podotknout, že to bylo opravdu silné prohlášení, které obzvláště u nás v ČR není zrovna obvyklé. O to víc, když už za sebou letos 3 vydané tracky měl. Dnešním dnem toto prohlášení splnil, když na labelu MusataMusic (IR) vydal 3. track „Takin Over“, který si můžete poslechnout zde:

Takin Over


Za nás jde o velmi povedený melodický progressive s příjemným vokálem a velice energickým vibem!


Druhý track, který vydal Stayer minulý měsíc na labelu Digital Empire Records (PE), byl collab s producenty Hearty ‚N Everythings nazvaný „Dark Knight“.
Track jistě docení hlavně vyznavači tvrdšího beatu a modernějšího zvuku s prvky jungle, které v původním electro/bigroom tracku našli své správné místo.

Dark Knight – https://www.facebook.com/djstayercz/videos/685047438751339/ https://fanlink.to/DARKKNIGHT1

Prvním vydaným trackem z této trojice byl více než rok připravovaný progressive house s názvem „Dreamers“, kterému polská zpěvačka Joanna Angelina propůjčila svůj hlas. Stayer se tímto releasem vrátil na label Peak Hour Music (US), kde už v minulosti vydával. K tracku je i sestříhaný videoklip, který si můžete pustit zde:

Dreamershttps://www.facebook.com/djstayercz/videos/771583153594442/
https://peakhourartists.fanlink.to/Dreamers

Ano, Stayer si „dělá úkoly“ opravdu svědomitě, protože do konce roku nás čekají ještě další 2 releasy! O jednom nám prozradil, že půjde o bigroom, který vyjde na ADE EP Saturn V Recordings. A druhý track je dalším progressive collabem s Jean Luc – tentokrát s hlasem od Elle Mariachi.