Stayer a Jean Luc se svou hudební produkcí opět v cizině

Bocianjr Bleskovky

Jean Luc a Stayer vydávají track s názvem „Orijental„, který vyšel na italském labelu Saturn V. Po půl roce Stayer vypouští nový track a zároveň na tomto labelu již má podepsané dva své tracky. Jean chrlí jeden track za druhým, můžete si novinek z jeho dílny všímat velmi často na jeho sociálních sítích. Tento track je jejich druhý vydaný společný počin a nemusíte se bát, že poslední. Už nyní totiž mají hotové další 3 tracky a na dalších usilovně pracují.

Track nese prvky electra, bigroomu a lehce takového groovy soundu a zároveň si můžete všimnout afrických/orientálních prvků, které celý track hezky obohacují a dělají ho zajímavějším.

TRACK: https://www.beatport.com/release/orijental-extended-mix/2852179
FANLINK: https://fanlink.to/Orijental

Když už jsme u těch novinek, dnes (17.6.) vychází sólo progressive dílo od již zmiňovaného chlapíka Stayera nesoucí název „Raindrops„. Tento melodický, zpívaný, pohodový, ale i energický track vznikl v době karantény, když nás všechny obklopoval všem dobře známý COVID-19. Budete si ho moci poslechnout na íránském labelu Musata Music a je to také první český track, který se na tomto labelu vyskytuje. Oba zmiňované labely v této době slaví velké úspěchy v umístěních na Beatportu a těší se supportům od velkých jmen.

TRACK: https://www.beatport.com/release/raindrops/3003071

PS: Můžeme prozradit malé tajemství, že na konci roku 2020 se nejspíše dočkáme debutového bigroom alba od Stayera, takže jistě je na co se těšit.