Stayer, Jean Luc a Hi-Def vydávají společný track v USA

Bocianjr Novinky

Další úspěch na poli elektronické hudby přináší do našeho malého českého rybníčku dvojce producentů Stayer & Jean Luc se zpěvákem Hi-Defem!

Na americkém labelu Peak Hour Music vyšel 6. ledna track „Waiting For You“, ve kterém můžeme slyšet vokál od amerického rapera a zpěváka Hi-Defa.

Stayer se po roce opřel do vytvoření melodického progressive tracku, Jean Luc track zvukově vyladil (včetně vokálů) k dokonalosti a američan Hi-Def napsal text a nazpíval ho. Společně track s názvem „Waiting For You“ vydávají na americkém labelu Peak Hour Music. Stayer se zde již objevil s trackem „Right Now“ a pro Jeana je to premiéra.

Tento track byl zpočátku pokus o zpívaný melodický progressive, který se hodí na festivaly i do clubů, ale stále je dost komerční na to, abychom ho mohli slyšet v rádiích či hudební TV.

Pojďme si kluky malinko lépe představit.

Stayer:
Poslední track vydal naposledy 2,5 měsíce zpět – také na Peak Hour, takže se na tomto labelu neobjevuje poprvé. Je zároveň prvním čechem, který vydal track na Revealed Recordings. Jeho tvorbu pak zahráli například Hardwell, Tiesto, Ummet Ozcan či MAKJ. V letech 2017 a 2018 byl nejbookovanějším českým djem.

Jean Luc:
Je jedním z z nejvšestrannějších českých producentů, oproti Stayerovi vydává více tracků, velmi často společně s otravským djem a producentem, který si říká Criminal Noise. Jeho primárním stylem je šlapavější beat, jenž se podobá housu/tech housu či tvrdšímu EDM – ideálně future house nebo trance. Jeho produkci supportovali například Don Diablo, Tujamo, Plastik Funk, Djs From Mars a další.

Hi-Def:
Americký zpěvák a textař, který se vyžívá ve své práci, proto od něj vždy můžeme čekat velmi kvalitní texty.

Track vychází i s lyrics videem (odkaz níže).

ODKAZY NA TRACK:

VIDEO: https://www.facebook.com/watch/?v=2480374405544414

Spotify: https://open.spotify.com/album/465xb6eHKpSFCjd4JxqAPx?fbclid=IwAR2Fe

Soundcloud: https://soundcloud.com/jeanlucofficial/stayer-jean-luc-feat-hi-def-waiting-for-you-radio-edit?fbclid=IwAR0XU6Fzl4hd293fYiSpEWeaJZZaEIwzBWWo6bIIfUJF-zBQf7IggWBwT9w3qjqf3m8k5icuQbXNh-xgFWqAxLoFtrftfPjriFFvdHjcBv-eoJiME