TECHNOWEEN 2019 – CUBE EVENTS

Bocianjr Tiskovky

V pražských Letňanech proběhne třetí ročník úspěšného Technoweenu. Technoween je jedinečný koncept Halloweenu, což je všem dobře známý americký svátek, konající se každý rok ke konci října. Říkáte si ale, v čem tato halloweenová akce bude výjimečná? Bude ve znamení techna!

Na tuto akci přijali pozvání 3 zahraniční headlineři, kteří zajisté stojí za pár slov. První z nich stojí za zmínku určitě Klaudia Gawlas, což je známá, 37-letá djka a producentka z nedalekého Německa. Další slečnou na holení z Německa je Kerstin Eden a poslední, tudíž třetí ze zahraničních hostů, je Petru – francouzský talentovaný dj a producent, jehož začátky se píší v Barceloně.

O support těchto jmen se postarají naši tuzemští djs, kteří se v tomhle nabitém line-upu stoprocentně neztratí, ba naopak. Za pultem se můžete těšit na tyto djs – Jaqullin, Golpe, Subdubs & Simon Pereez.

Za nás je tento ročník Technoweenu velmi kvalitně obsazen a vřele ho doporučujeme. O kvalitě vypovídají 2 vyprodané minulé ročníky a ohlasy na Cube Events (organizace pořádající eventy Cube). Každý, kdo má rád techno, by na této halloweenské akci, premiérově pořádanou v PVA Expo Letňany, neměl chybět.

VSTUPENKY – https://goout.net/en/parties/cube-technoween-2019/dnane/+yvixm/

UDÁLOST – https://www.facebook.com/events/244854593048135/?active_tab=about

CUBE EVENTS – https://www.facebook.com/CubeEventsCZ/