UP Open Air 2019 – Koupák Volyně

Redakce Tiskovky

Petr Kocek (zakladatel projektu), Lukáš Vlk a Lukáš Podlešák (spolumajitelé projektu), pod uměleckými jmény si říkají Kpa, Scarner a Luko, jsou tři mladíci z jižních Čech, konkrétně ze Strakonic, kteří si splnili svůj sen. Založili si vlastní EDM projekt s názvem „UPnation“, s kterým objíždí kluby po celé republice s poměrně slušnou návštěvností.

Kluci si neustále stanovují nové cíle a zkouší nové věci. Toto léto se totiž rozhodli uspořádat společně s Bassheadz rovnou open air edm/dnb festival, který se bude konat 5. července na koupališti ve Volyni. Na festivalu se můžete těšit na 4 stage s opravdu nabitým line-upem, kde si každý přijde na své.

V čele festivalu je všem dobře známý lamač dívčích srdcí Richard Reynolds a o jeho support na hlavní stage se postarají například borci z WHKRS, dále SNBMTIGI nebo George Da House a velká spousta dalších djs, které najdete na plakátě níže. Headlineři DnB stage jsou pro letošní ročník A-Cray a Hanzall.

Celý festival se bude odehrávat v areálu koupaliště a bude na vás zcela jistě čekat občerstvení, osvěžující bazén, sprchy, odpočinkové hry a aktivity, chill out zóna a nebo oblíbená fotostěna.

Co se týče zvukového a vizuálního hlediska, kluci si pro vás připravili 26 m² LED obrazovek, špičkový zvuk, Co2 děla, ohňové efekty na stage a v závěru nebude chybět ani ohňostroj.

Za nás tento open air festival vřele doporučujeme, protože to má hlavu a patu a kluci si s tím dali opravdu záležet. Mají to promyšlené a věříme, že se tento areál zaplní zvědavými a natěšenými lidmi.

Kdyby se tu náhodou našel někdo, kdo by si chtěl na tomto fesťáku zahrát, na události právě probíhá DJ Contest, takže určitě neváhejte, zkuste štěstí a využijte tuhle šanci stát se součástí Up Open Air 2019 – Koupák Volyně.

Odkazy na festival:
FB:
https://www.facebook.com/…
Událost:
https://www.facebook.com/…
DJ Contest:
https://www.facebook.com/…
Vstupenky:
https://goout.net/cs/parties/…