Víkend v Praze s Above & Beyond

Sedrick Novinky

Nedávno jsme měli tu čest zažít neskutečný víkend v režii legendární trojice Above & Beyond, ve složení Jono, Tony a Paavo. Ti si totiž vybrali Prahu jako místo, kde oslaví 350. díl jejich jedinečné show Group Therapy.

Pánové se na oslavy jejich milníku připravovali dlouho a fanoušky nažhavili také dost slušně. Ve čtvrtek 10. října totiž nejdříve nahrávali warmup set, při kterém pluli po Praze, a tak si mohli tuhle menší párty užít lidi třeba i na Karlově mostě.

Druhý den, tedy v pátek 11. října, se konala hlavní akce. Group Therapy 350 v O2 Aréně. Spousta lidí si následující den užili ještě Transmission, to si pánové z Above & Beyond dali pauzu.

V neděli se však ještě jednou přihlásili o slovo. Konala se totiž Anjunadeep Open Air na Křižíkově fontáně, což bylo opravdu luxusní zakončení celých oslav. Počasí přálo, a tak si mohli fanoušci hned v dopoledních hodinách dopřát příjemnou jogu. Odpoledne následovala párty v podání 16BL, Bena Böhmera, Dom Donnelly & Penelope, Jamese Granta a dalších.

To vše dopadlo na jedničku. Kdo se zúčastnil alespoň jednoho dne s A&B, rozhodně nelitoval. Na závěr ještě přinášíme některé zajímavé sety z tohoto víkendu.

Sety z ABGT 350 Prague:

Genix

Gabriel & Dresden

Ilan Bluestone

Sety z Anjunadeep Open Air ABGT 350 Afterparty:

Ben Böhmer

Dom Donnelly & Penelope

James Grant & Jody Wisternoff