Začíná Ultra Music Festival v Miami

Sedrick Novinky

Konečně jsme se dočkali. Po šíleném období koronakrize, přesunech a odkladech se již dnes otevřou brány Ultra Music Festivalu v Miami! Na co se můžeme těšit?

Po dvouleté covidové pauze a po roce stráveném ve Virginia Parku, se vracíme konečně na původní místo. Tím je oblíbený Bayfront Park. Zde jsme mohli festival vidět naposledy v roce 2018, takže návrat bude jistě velkolepý.

Na letošní mainstage, která bude vypadat luxusně, vystoupí ti nej z elektronické taneční hudby. Kygo, Illenium, David Guetta, Tiësto, Armin van Buuren, Alesso, Oliver Heldens, Afrojack nebo FISHER. Navíc se zde v neděli večer představí při závěrečném setu tajemný umělec. A tím se dostáváme na další téma.

Je již téměř tradicí, že na UMF je nějaké překvapení. Můžeme si vzpomenout například na Swedish House Mafia. A letos se čím dál tím více mluví o tom, že se vrátí náš oblíbený Robbert. V tiskové zprávě Ultra se uvádí, „Ultra Music Festival je neuvěřitelně poctěn, že může jako nedělní závěrečné vystoupení představit vysoce očekávané vystoupení jednoho z nejikoničtějších umělců v historii elektronické hudby.

Ano, bavíme se o návratu Hardwella a pokud to bude opravdu pravda, pak bude nejen jeho comeback, ale i celý letošní UMF pomyslným návratem k normálnímu životu a vyhlídkami za lepšími zítřky. Takže již dnes večer, těšíme se! Sleduj UMF na ultramusicfestival.com.

Zdroj: Cultr.com, Ultramusicfestival.com