Zdravotní problémy oblíbených DJs

Sedrick Novinky

Zvlástní situace, nehody a nemoci se bohužel nevyhnou ani známým DJům. Své o tom ví Mike Posner, David Guetta a Ashley Wallbridge, kterým je věnován tento článek. Co se jim stalo? Čtěte v následujících řádcích.

David Guetta byl nucen zrušit show kvůli otravě jídlem
David neměl štastnou ruku při výběru jídla a po konzumaci se přiotrávil. Jeho doktor mu následně nařídil 48 hodin odpočinku, což je v Davidově kalendáři akcí poměrně problém a musel zrušit své účinkování na Red Valley Festivalu. Více v jeho vyjádření.

Ashley Wallbridge hospitalizován kvůli meningitidě
A teď o něco vážnější případ. Trancová star Ashley Wallbridge byl hospitalizován kvůli nálezu meningitidy. Informoval o tom jeho dlouholetý parťák Gareth Emery. Zatím se neví, o jaký typ meningitidy jde, prý ale aktuálně nemůže pohnout nohama. Držíme Ashovi palce a věříme, že bude bojovat!

Mike Posner převezen do nemocnice po kousnutí chřestýšem
Mike Posner byl letecky převezen do nemocnice v Coloradu poté, co byl kousnut chřestýšem. K incidentu došlo, když byl umělec uprostřed jeho devítiměsíční túry napříč zemí, kterou začal v blízkosti Atlantického oceánu. Naštěstí dostal včas protilék a měl by se brzy uzdravit.