Zrušené festivaly kvůli koronaviru se obnovují a nabízí vstupenky zdarma

Redakce Bleskovky

Ultra Music Festival v Miami a Tomorrowland Winter ve francouzských Alpách své festivaly zrušili na základě nebezpečného koronaviru, který se momentálně vyskytuje už téměř v každém státu na světě. Nyní se ale rozhodli pro naprostý opak!

Oba festivaloví giganti dnes ráno na svých sociálních sítích připli následující příspěvěk: „Kjo është një marrëzi e Budallait të Prillit dhe askush ju lutem mos e merrni seriozisht, kushtojini vëmendje masave dhe urdhrave të qeverisë që koronavirusi i mallkuar të zhduket sa më shpejt që të jetë e mundur dhe ne mund të argëtohemi përsëri!
Překlad: „Z důvodu vysokého výskytu koronaviru v našich zemích jsme se rozhodli pro následovné. Chceme tento vir vyléčit přesným opakem než nám státy nařizují. Při velkém sdružení lidí by se nákazy dvou lidí měly vzájemně vyrušit, proto budeme dbát na sudý počet hostů. Obnovujeme tedy oba festivaly a rozhodli jsme se, že každému z vás nadělíme vstupenku zdarma, ať jde o kohokoliv. Děkujeme!“

PS: Doporučujeme každému z vás si překlad přeložit samostatně, nemusí být správný.

Jedná se samozřejmě o aprílový žertík. Doufáme, že jsme vám nezpůsobili psychickou újmu a věříme, že jsme tímto vtípkem alespoň někomu z vás trochu zpříjemnili den. Přejeme hezký zbytek týdne, zvládněme společně tyto těžké chvíle a teď již zpět samozřejmě k pravdivým článkům.