Armin van Buuren kopíruje Martina Garrixe?

Sedrick Novinky

To, že nechce být Armin van Buuren vězněm jednoho stylu, víme už dlouho. Proto si nemůžeme být nikdy jistí tím, v jakém žánru vznikne jeho další novinka.

U avizované spolupráce s hardstylovým mágem, který si říká Brennan Heart, jsme však očekávali pořádnou dávku harder style. Pánové ovšem překvapili.

Jejich společný počin All On Me se totiž do vod hardstylu rozhodně nezařadí. Jedná se totiž o mnohem klidnější song, než který jsme očekávali. Nutno dodat, že zní velmi příjemně a pro oba pány je to solidní vykročení mimo jejich zónu. Následuje však druhé překvapení, o trochu méně pozitivní.

Není totiž těžké si nevšimnout jistých podobností s trackem High on Life od Martina Garrixe. Zlí jazykové tvrdí, že je to naprostá kopírka, zarytí fanoušci se zastávají, že se jedná jenom o lehkou inspiraci.

Posouzení nechám na vás, kde končí hranice lehké inspirace a začíná regulérní kopírování. Jistě je však jedno, od počinu těchto dvou pánů všichni čekali naprosto něco jiného.

Pokud jste byli opravdu tak moc natěšení na hardstyle, pak vás potěší alespoň zpráva, že si Brennan vytvořil alespoň remix, kde už se drží svého stylu zuby nehty.