Posouvají Scooter zvuk na další úroveň?

Sedrick Novinky

Scootery asi netřeba představovat. Legendy, kterým se však v poslední době nedaří udělat regulérní hitovku. Teď se pánové nechali slyšet, že přichází se zvukem další úrovně. A opět si k tomu berou posilu.

Bassdrum, tak se jmenuje nový singl, kterým se Scooter snaží trochu odlišit. S tím vším jim pomáhá německý oblíbenec, který si říká Finch Asozial. Už podle jeho vizáže můžete usoudit, že se jedná o solidního šílence. Jeho klipy i songy se vyznačují originálním, ale dost bláznivým pojetím. To samé se nyní pokusil použít u Scooterů.

Upřímně, čekal jsem větší šílenost. Song, jako takový, je opravdu zvláštní. Bez silnější melodie, vokál lehce inspirovaný Finchovým minulým songem Freitag Samstag, náznaky Happy Hardcore. I přesto se vám to rychle dostane pod kůži.

Klip ovšem překvapil. Tentokrát žádné zelené pozadí, ale prostory klubu a zajímavé střihy. Tohle se povedlo. Na takhle starou partu (ok, už je to jenom H.P.) je to opravdu skvělá věc. Jestli se ale jedná o zvuk další úrovně, můžeme jen polemizovat. Ať si každý udělá obrázek sám.