Armin, W&W a DV&LM společně v novém tracku

Sedrick Novinky

Co se stane, když se spojí jména, jako Armin van Buuren, W&W a Dimitri Vegas & Like Mike? Vznikne jasná hitovka pro letní fesťáky!

Armin je stále pro většinou lidí králem trancu. “Wéčka” se od tohoto stylu odpojila a můžeme je vidět spíše ve vodách house music. S trancem však nadopro neskončili. Pod přezdívkou NWYR stále vydávají kvalitní songy.

A pak tu máme propíranou dvojici Dimitri Vegas & Like Mike. Jejich producenti se stále drží především v takzvaném EDM, což sice možná znamená electronic dance music, ale dnes se pod tímto názvem spíše ukrývá mainstreamový house.

Armin a kluci z W&W jsou přátelé a spolupracovali spolu již několikrát. Co je však vedlo k tomu, spojit se s DV&LM? Že by si tím chtěli zajistit budoucí působení na Tomorrowlandu? (Protože DV&LM = Tomorrowland)

Ať už bylo důvodem cokoliv, nyní tu máme song, který budeme rozhodně slýchávat celý rok na fesťácích. A co k samotnému tracku? Myslím, že hned po prvním poslechu vám bude jasné, kdo je jeho hlavním autorem. Koho tipujete vy? Napište nám to do komentářů.