Beats for Love announcement 2 – Ostravu navštíví Oliver Heldens, MARNIK, Nora En Pure a spousta dalších

Bocianjr Tiskovky

Vysoké pece, staré doly, rezavé trubky a závan historie. To jsou Dolní Vítkovice u Ostravy, kde se první červencový víkend uskuteční již sedmý ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě, a to festivalu Beats for Love.

Ačkoliv se bude festival pořádat po sedmé v řadě, číslo „7“ na nás nepůsobí nijak zvlášť vyjímečně, zdá se ale, že se pořadatelům pro letošní ročník obzvlášť zalíbilo, jelikož nám servírují opravdu luxusní jména a to nejen od jednoho žánru. Tento rok vás bude tímto čtyřdenním festivalem provázet 13 stageí, na kterých se ukáže přes 400 umělců!

Dnes se podíváme na druhou vlnu vystupujících. Brzy zveřejníme další – třetí a zároveň poslední. Rozhodně se máte ještě ale na co těšit! Nejsme zdaleka u konce, ačkoli by už z těchto jmen šlo sestavit několik samostatných festivalů. B4L má ale jiný názor. Pojďme se společně podívat na několik dalších jmen, které najdete na jednotlivých stageích a které vám jistě mohou pomoci s rozhodováním o návštěvě tohoto fesťáku.

ING LOVE STAGE

Oliver Heldens

Nizozemská DJská a producentská superstar. V DJ Mag Top 100 DJs se umístil na 9. pozici a celkově už se v této anketě umístil v TOP 100 po páté za sebou. Pravidelně vydává na Spinnin‘ Records, Cr2 Records, RCA Records nebo vlastním Heldeep Records. Spolupracovali s ním Tiësto, ZEDS DEAD, Steve Aoki, David Guetta, Martin Garrix, NERVO a spousta dalších! Letos si ho poprvé užijeme u nás v Ostravě!


Wilkinson

DJ a producent, který má na kontě hity jako ‚Sweet Lies‘, ‚Take You Higher‘ nebo ‚Afterglow‘. Spolupracoval s Ed Sheeran, Major Lazer, Chase & Status, Sub Focus nebo The Prodigy a realeasy mu vychází na RAM Records, Virgin EMI Records nebo Ministry of Sound. Po dvou letech ho máme zpět.

MARNIK

Italské DJské a producentské duo, které vydává na Spinnin‘ Records, Revealed Recordings nebo DIM MAK. Spolupracují mimo jiné s KSHMR, Don Diablo, Steve Aoki či Blasterjaxx. A kromě toho, že už vystoupili na Tomorrowland nebo v klubech jako Nikki Beach Global, Pacha a Ushuaïa Ibiza Beach Hotel a letos si k tomu připíšou i nás.

Feint

Anglický drum & bassový DJ a producent, který vydává na Liquicity recordings, Subsphere Records nebo Dirt, Lies & Audio Black. Spolupracoval například s Hybrid Minds či KOVEN. a jeho produkce se skládá především z liquidových a mainstreamových věcí.

TREi

DJ, producent a průkopník D&B v jihozápadní části Tichého oceánu aneb doletí až z dalekého Nového Zélandu! Od roku 2007 vydal svoje tracky na Viper Recordings, Technique Recordings, Som Music, Shogun Audio a dalších! Spolupracovali s ním například The Upbeats, Ragga Twins či State of Mind a na B4L se vrací po dvou letech.

Delinquent Habits

Urban-Latino-Hip hop pionýři z Los Angeles, kteří se pohybují na scéně od 91′. Dokázali prodat milióny svých desek, celkově vydali 8 alb a mají na svědomí takové pecky jako ‚Return of the Tres‘, ‚Tres Delinquentes‘ a ‚Here Come The Horns‘ nebo ty novější ‚Go Easy‘ a ‚California‘ s Sen Dog of Cypress Hill.

DRUM & BASS OSTRAVA STAGE

Audio

Legendární DJ a producent, který má na kontě 4 alba a bezpočet singlů. Vydává na RAM Records, Virus Recordings nebo českém Forbidden Society Recordings a za svou kariéru už spolupracoval s Wilkinson, Ed Rush, DC Breaks, Noisia, Black Sun Empire, Bad Company UK a mnohými dalšími. K nám na festival se vrací po 3 letech a my se nemůžeme dočkat.

Ed Rush

Legendární DJ, producent, král neurofunku a majitel Virus Recordings. Jeho nejznámější kolaborace je s Ed Rush & Optical, ale spolupracoval i s Mefjus, Bad Company, The Upbeats nebo Audio s kterým má projekt Killbox. U nás na B4L Ben vystoupí poprvé a my se fakt moc těšíme.

3RDKND

Nový projekt od Katharsys, Donny & FORBIDDEN SOCIETY zaměrený na experimental, military step, hard and dark D&B. Tito DJs a producenti už mnoho let spolupracují a proto se rozhodli vytvořit společný projekt! Všichni fanoušci DnB tyto jména určitě velmi dobře znají a proto se můžou těšit na pořádně pekelnou show.

HOUSE COOL STAGE

Nora En Pure

Producentka a DJka ze Švýcarského Curychu, která vydává u Spinnin‘ Records, Ministry of Sound či Sirup. Music a spolupracuje s EDX, Daniel Portman, Alex Kenji a dalšími. Své tracky ‚Tears In Your Eyes‘, ‚Come With Me‘ nebo ‚Morning Dew‘ už zahrála na Ultra Music Festival, Coachella, Tomorrowland, Mysteryland USA a letos se objeví i u nás!

ATFC

Španělský house music toreádor, který má podporu od Roger Sanchez, Mark Knight, Bob Sinclar a mnohých dalších! Svoje tracky pravidelně vydává na světových labelech jako Defected Records, Toolroom Records, Armada Subjekt a dalších a my si ho letos vychutnáme v jeho české festivalové premiéře!

EDM & TRANCE AMUNDSEN STAGE

Orjan Nilsen

DJ a producent z Norska! První ze zástupců Armada Music na 7. ročníku. 4x se umístil v DJ Mag Top 100 DJs, ale hlavně jsou za ním výsledky v podobně tracků jako ‚Violetta‘, ‚Fair Game‘ či ‚Belter‘ a spolupráce s Armin van Buuren, Cosmic Gate, KhoMha, David Gravell či Lost Frequencies. 

Corey James

DJ, producent a obrovský talent z Velké Británie. Vydává u Size Records, Spinnin‘ Records, Axtone nebo Protocol Recordings. A kolaborace s Dada Life, Steve Angello, Thomas Gold či Tom Staar naznačují, že o něm uslyšíme nejen nyní ale i v budoucnu ještě hodně a my se těšíme na jeho set u nás v Ostravě.

RED BULL TECHNO STAGE

Thomas Schumacher

Německý DJ a producent dříve známý pod pseudonymem Elektrochemie LK, kdy jeho track ‚Schall‘ drtil telvizní stanici VIVA. Za svou kariéru spolupracoval se jmény jako Stephan Bodzin, Hot Since 82, dubspeeka, catz n dogz, Trentemoeller, Monika Kruse nebo Dustin Zahn. Jeho tracky se objevují na takových labelech jako Drumcode, Get Physical Music, Noir Music či Electric Ballroom.

Lewis Fautzi

Techno DJ a producent z Portugalska, který vydává své tracky na Soma Records, Pole Group či Faut Section a spolupracuje se jmény jako jsou Oscar Mulero (oficial), Charlotte de Witte nebo Kwartz. Pravidelně vystupuje v klubech Tresor.Berlin (OFFICIAL) a Berghain / Panorama Barnebo na festivalech BÓNUSZ Electronic Music Festival a NEOPOP Electronic Music Festival. Takže není pochyb o tom, že nás čeká hodně kvalitní sound.

Vinicius Honorio

Brazilský DJ a producent, kterého D&B heads znají lépe pod jeho pseudonymem BTK! Tracky vydává na Drumcode, DOLMA REC, Unity Records nebo na jeho Liberta Records a spolupracuje například s Joey Beltram, Pig&Dan či DJ MURPHY.

REGGAE 2 JUNGLE BEACH STAGE

Jamie Irie & Blackout ja

Vokalisti a zpěváci z Velké Británie 🙂 Jamie je zakladatel bristolské reggae scény! Blackout Ja spolupracoval s Mesajah, Natural Dread Killaz, L’Entourloop, Skarra Mucci, Serial Killaz UK nebo Benny Page. V jejich podání se můžeme těšit na hodinu a půl trvající našlapanou show.

SUBURBASS

Producent, DJ a live machine performer z Francie. Legenda nejen francouzkého tekna, která je na scéně od roku ’96 a pravidelně vystupuje po celé Evropě! Toto léto se po 3 letech vrací do industrial parku Dolní Vítkovice! 

DEVASTATOR HARDCORE & HARDSTYLE STAGE

D-Block & S-te-fan

Holandský DJský a producentský projekt, který je více než 15 let na hardstyle scéně a již několikrát se umístil v DJ Mag Top 100 DJs. Spolupráce s Sub Zero Project nebo Frequencerz a vystoupení na akcích jako Defqon.1, Qlimax, Q-BASE nebo Tomorrowland slibují, že tahle dvojka to u nás pořádně rozjede!

BREAKBEAT PEPSI STAGE

SMASH HIFI DJ set

Anglicko-německý breakbeatový projekt, který se skládá z Martena a Leeroye, který patří mezi zakládající členy věhlasných The Prodigy! V roce 2008 vydali svůj první společný track ‘Everything you need’ a od té doby pravidelně vystupují po celé Evropě a letos poprvé zamíří na B4L.

ELECTROSWING PEPSI STAGE

TROY SAVOY & Mr.Harvey Miller

Electroswing DJs a producenti z Rakouska. Troy je dokonce DJ od Parov Stelar. Hráli na takových festivalech jako Burning Man, Exit Festival nebo Glastonbury Festival se opět představí i u nás! V roce 2017 zahráli každý zvlášť a letos si je užijeme ve speciálním b2b setu.

To by bylo pro druhou vlnu vystupujících z naší strany vše, ale rozhodně netruchlete, brzy zveřejníme třetí vlnu, která bude poslední, ale bude obsahovat nejvíce jmen! B4L nám toho má ještě hodně co říct. Za nás můžeme říct, že už nyní jsme velice spokojení a festivalu se budeme zajisté účastnit.

Odkazy na festival:
FB – https://www.facebook.com/beats.for.love
WEB – http://www.b4l.cz/
UDÁLOST – http://www.facebook.com/events/226293201531714