BEATS FOR LOVE announcement – Ostravu navštíví Don Diablo, Sven Väth, Macky Gee a spoustu dalších

Bocianjr Tiskovky

Vysoké pece, staré doly, rezavé trubky a závan historie. To jsou Dolní Vítkovice u Ostravy, kde se první červencový víkend uskuteční již sedmý ročník největšího festivalu elektronické hudby ve střední Evropě, a to festivalu Beats for Love.

Ačkoli se bude festival pořádat po sedmé v řadě, číslo „7“ na nás nepůsobí nijak zvlášť vyjímečně, zdá se ale, že se pořadatelům pro letošní ročník obzvlášť zalíbilo, jelikož nám servírují opravdu luxusní jména a to nejen od jednoho žánru. Tento rok vás bude tímto čtyřdenním festivalem provázet 13 stageí, na kterých se ukáže přes 400 umělců!

Toto je první vlna vystupujících, kterou zveřejňujeme. Brzy zveřejníme další a další, rozhodně se máte na co těšit a tohle je teprve lehký začátek, ačkoli by už z těchto jmen šlo sestavit několik samostatných festivalů, B4L má ale jiný názor. Pojďme se společně podívat na několik prvních jmen na jednotlivých stageích, které vám jistě mohou pomoci s rozhodováním o koupi vstupenky.

ING LOVE STAGE

Don Diablo

Holandský DJ a producent, který je na scéně bezmála 20 let a v posledním ročníku ankety DJ Mag Top 100 DJs se umístil na 7. místě. Spolupracuje se jmény jako Coldplay, Ed Sheeran, The Chainsmokers, Tiësto, Emeli Sandé a mnohými dalšími. Na svědomí má takové pecky jako ‘Cutting Shapes’, ‚Survive‘, ‚Chemicals‘, ‚On My Mind‘ nebo ‚Save A Little Love‘. Pravidelně vystupuje na těch největších světových akcích a letos se předvede i v Ostravě.

Sven Väth

DJ, producent a společně s Carl Cox jeden z největších průkopníků a legend světové techno a elektronické scény! Majitel Cocoon recordings, stejnojmenné akce a dříve i stejnojmenného klubu. Za svých 35 let na scéně spolupracoval Papa Sven se všemi, které si dokážete vybavit a hrál všude kde to jen šlo. Navíc stále hraje z vinylů a dle nás byl TOP techno DJ loňského Tomorrowlandu (prošlapali jsme na něj techno boty), takže vám ho přivezeme, aby to ukázal i vám – připravte si kvalitní obuv!

Alle Farben

DJ a producent z Německa, který vydává jeden hit za druhým! Jeho singly ‚Supergirl‘, ‚Please Tell Rosie‘, ‚Little Hollywood‘ nebo ‚Bad Ideas‘ patří mezi nejhranější věci evropských rádií. Spolupracoval už s James Blunt, Stadiumx či Robin Schulz a vystoupil například na Tomorrowland a PAROOKAVILLE. Letos vystoupí i u nás a bude to odpolední set od 16:00, tak už si to napište do diáře.

Dimension

DJ a producent tanečního D&B z Anglie, který spolupracuje s Sub Focus, Wilkinson, Friction, Chase & Status a dokonce i s deadmau5! Má na svědomí hitovky ‚Generator‘, ‚Love To Me‘, ‚Rush‘, remix tracku ‚Strobe‘ od zmíněného deadmau5 a ‚Desire‘ s kterým vyhrál v anketě Drum&BassArena Awards kategorii ‚Best track‘.

DRUM & BASS OSTRAVA STAGE

Delta Heavy

Producentský a DJský projekt z Londýna, který pravidelně vydává a vydával na RAM Records, Viper Recordings či UKF Drum & Bass. První album ‚Paradise Lost‘ vydali v roce 2016 a druhé mají v plánu vydat letos. Spolupráce s Tantrum Desire, Rene LaVice, June Miller, Chase & Status či ‚rovinkáři‘ jako Martin Solveig a Gorgon City jsou už jen pomyslnou třešničkou na dortu! 

Macky Gee

Jump up DJ a producent z Anglie. Tracky vydává na Digital Terror Records, Liondub International nebo vlastním labelu Down 2 earth musik a spolupracuje s DJ Fresh, erb N dub, DJ Zinc nebo Ragga Twins. Pravidelně vystupuje na všech velkých D&B akcích a poprvé si ho užijeme i u nás na B4L.

HOUSE COOL STAGE

Claptone

Německý DJ a producent, který se v DJ Mag Top 100 DJs 2018 umístil na 57. pozici a taky vyhrál v roce ’16 a ’17 kategorii ‚Best House Act‘ v rámci DJAwards – Electronic Music Awards – Ibiza. Svou show už předvedl na Tomorrowland, Ultra Music Festival nebo Defected Croatia. Jeho tracky ‚No Eyes‘ či ‚Under The Moon‘ a remixy na ‚Liquid Spirit‘ a ‚We Got The Power‘ letos roztančí i Dolní Vítkovice.

David Penn

Jeden z nejaktivnějších house producentů současnosti, který pochází ze Španělska. Své tracky vydává na Defected Records, Blanco y Negro Music, Milk & Sugar Recordings či PURPLE MUSIC a včetně remixů jich má na kontě více než 1000. Navíc spolupracuje s ATFC, THE CUBE GUYS, PurpleDiscoMachine, Claptone, TODD TERRY, Full Intention a hromadou dalších DJs a producentů.

EDM & TRANCE AMUNDSEN STAGE

Heatbeat

Trance DJ a producent z Argentiny, který spolupracuje s Ferry Corsten, Alex M.O.R.P.H., Armin van Buuren! Jeho tracky vychází u A State Of Trance, Istmo Music, Vandit Records a mnoha další labelů.

David Gravell

DJ a producent, který byl nominovaný v kategoriích ‘Best Trance DJ’ a ‘Best Breakthrough DJ’ v anketě IDMA na Winter Music Conference. Spolupracuje s Armin van Buuren, Gareth Emery, Orjan Nilsen či Mark Sixma a tracky vydává u takových značek jako A State Of Trance, Armada Music nebo Spinnin‘ Records. Jeho sety už si užili na Ultra Music Festivalu, Creamfields, Tomorrowlandu a letos si ho užijeme i my!

RED BULL TECHNO STAGE

Spartaque

DJ a producent z Ukrajiny, který má za sebou spolupráce s The YellowHeads – TYH, Da Fresh, Claudia Cazacu nebo D-Unity a realeasy na labelech jako Toolroom Records, 1605 – MUSIC THERAPY či Unity Records. Vystoupil například na Love Parade, KaZantip Festival nebo Mayday a v létě se poprvé představí na B4L.

Tensal

Španělský techno DJ a producent, který vydává na Soma Records, Pole Group nebo Float Records. Už spolupracoval například s Oscar Mulero, Bas Mooy nebo Lewis Fautzi a znát ho můžete i z projektu Exium jehož je členem.

REGGAE 2 JUNGLE BEACH STAGE

Benny Page

Reggae DJ a producent z Velké Británie, který před nedávnem vydal album ‚P.U.R.P.L.E‘. Spolupracoval s takovými jmény jako Ragga Twins, Congo Natty aka Rebel MC – The Official Page, Sweetie Irie, Eva Lazarus či Daddy Freddy. A jeho tracky mu vychází na Jungle Cakes, Dope Ammo Records nebo Digital Soundboy.

Dope Ammo

Anglický DJ a producent, který má na kontě spolupráce s DJ Aphrodite, DJ Hazard, Benny Page, Serial Killaz UK, Dynamite MC či dokonce Alan Walker, pro kterého dělal remix na jeho megahit ‚Faded‘! Mimo jiné vystupoval na takových akcích jako Boomtown Fair, NASS nebo Snowbombing a letos vystoupí i u nás.

DEVASTATOR HARDCORE & HARDSTYLE STAGE

Dr. Peacock

DJ a producent, rodák z Holandska a nejslavnější frenchcore hvězda. Spolupracuje třeba s The Sickest Squad, Andy The Core nebo billx. Vystoupil už na Masters of Hardcore, Thunderdome, Dominator, Harmony of Hardcore nebo SYNDICATE a letos ho čeká i B4L.

BREAKBEAT PEPSI STAGE

FA73

DJ, producent a jeden z průkopníků a matadorů breakbeatu v Itálii, který je na scéně od roku ’89. Třikrát vystoupil během Winter Music Conference v Miami a letos v létě se poprvé objeví v ČR.

ELECTROSWING PEPSI STAGE

The Sweet Life Society

Italský electroswingový projekt, který už vystoupil na takových akcích jako Glastonbury Festival (official), Boomtown Fair nebo Bestival míří toto léto i k nám!Mix současných melodií s oldschool swingem pod vysokou pecí roztančí každého.

PSYTRANCE STAGE

Spirit Architect

Psytrance DJ a producent z Makedonie, který je zároveň vystudovaným zvukovým inženýrem. Jeho tracky vychází na Ovnimoon Records, BMSS Records, Geomagnetic či Dacru Records a vystoupil na festivalech jako Shankra Festival, Odyssee-Berlin či Hadra Trance Festival.

To by bylo pro první vlnu vystupujících z naší strany vše, ale rozhodně netruchlete, brzy zveřejníme druhou vlnu, která bude minimálně stejně našlapaná jako tahle, pro některé si troufáme říct ještě mnohem více! B4L nám toho má ještě hodně co říct. Za nás můžeme říct, že už nyní bychom nevěděli, kam dřív skočit.

Kdyby měl někdo zájem jít na Beats for Love zadarmo, zrovna u nás probíhá soutěž o dva volné vstupy! Soutěž najdete v odkazu níže.

Odkazy na festival:
FB – https://www.facebook.com/beats.for.love
WEB – http://www.b4l.cz/
UDÁLOST – http://www.facebook.com/events/226293201531714
Soutěž o 2 vstupy – https://sampler.cz/vyhrajte-volny-vstup-na-beats-for-love/