Dokument o Aviciim se vrací na Netflix

Sedrick Novinky

True Stories je název dokumentu, který sleduje život miláčka publika ze Švédska Tima Berglinga, známého pod pseudonymem Avicii. Tento dokument byl z Netflixu stažen poté, co byla oznámena tragická informace o Aviciiho smrti.

Nyní se tento film z dílny filmmakera Levana Tsikurishvili vrací na Netflix, aby odvyprávěl příběh o tom, jak se z Tima díky hitům Level nebo Wake Me Up stala hvězda, jak bojoval s psychickými i fyzickými problémy. Jak to řešil alkoholem a později se raději stáhl z DJské scény a věnoval se jenom produkci.

Ani to však bohužel nestačilo k jeho dostatečné rekonvalescenci a 20. dubna loňského roku byl nalezen mrtvý v jeho hotelovém pokoji v Ománu. Dodnes se neví, zda to opravdu byla sebevražda, nebo zda za jeho náhlou smrtí stál zhoršující se zdravotní stav.

Legenda a úžasný člověk je bohužel pryč. My se nyní můžeme podívat na chvilky z jeho života a více pochopit to, jak se cítil. Jeho bývalý spolupracovník Aloe Blacc navíc naznačil, že by  v budoucnu mohlo vyjít také posmrtné album.