Jak udělat z lidovky taneční hit? To nám poradí Switch2smile

Sedrick Novinky

Slovenský DJ a producent Switch2smile přichází s novým hitem. Ve spolupráci s velkým množstvím umělců, hudebníků a osobností připravil poprvé něco národního a pohrál si s motivem známého slovenského velkofilmu. Switch2smile vnesl do slovenského lidového díla světovou úroveň elektronické taneční hudby. Kombinací progresivního zvuku a nezapomenutelného zpěvu od Barbs, (která momentálně působí v New Yorku) umocňuje emoce folklórového dětského lidového sboru. Písnička s názvem „Páslo dievča pávy“ vyšla 22/12/2018 pod vydavatelstvím Music Laboratory Records a je jenom na vás, kolik prostoru dostane ve vašem hudebním playlistu.

Tento track je výsledkom mojich dlhoročných skúseností, či už ako Dj-a na rôznych miestach planéty (Maledivy, Ibiza, Turecko, Dominikánska Republika, Írsko atď.), alebo hudobného producenta. Snažím sa o to, aby sa môj zvuk dal porovnať so zvukom svetových Dj-ov a producentov. Dúfam, že sa vám moja myšlienka a hudobné dielo bude páčiť a spolu podporíme Slovensko a hudobnú tvorbu u nás,“ říká talentovaný producent.

Celkový výsledek hudebního díla je podpořen také video dokumentem, který byl odvysílaný v televizi Rtvs v pořadu Hudba made in Slovakia (by Slavomír Kralovič).

Chceš zjistit více info o Switch2smile? Mrkni na jeho sociální sítě.
Website: www.switch2smile.com
Facebook : https://www.facebook.com/switch2smile
Instagram : http://instagram.com/switch2smile
Soundcloud : https://soundcloud.com/switch2smile
Youtube https://www.youtube.com/switch2smiletv