Exit Festival oznamuje špičkový lineup

Redakce Tiskovky

V čele bohatého programu Dance Areny budou Eric Prydz, Amelie Lens nebo Keinemusik

EXIT Festival, jedna z nejvýznamnějších hudebních akcí v Evropě, oznamuje lineup na tanečních scénách Dance Arena, NSNS a Urban Bug Stage. Představí se na nich největší jména elektronické taneční hudby v čele s Ericem Prydzem. Vedle něj se dále představí třeba Amelie Lens, Indira Paganotto, Nina Kraviz, Keinemusik, Michael Bibi, Hot Since 82, Ben Böhmer live, CamelPhat, Mind Against, Agents Of Time live, Vintage Culture, Layla Benitez, Gioli & Assia live, Avalon Emerson, Ben UFO, Patrick Mason, Carlita, Shimza, Desiree, Partiboi 69, Cici a další. Festival slibuje přinést milovníkům hudby z celého světa skutečně nezapomenutelný zážitek. 

Exit festival
6. – 9. července 2023 | Novi Sad, Srbsko

Vstupenku si můžete pořídit na webových stránkách EXIT Festivalu

od 87 € za běžnou a 300 € za VIP GOLD.

jednodenní vstupenky budou v prodeji od 15. března.

česká verze webu zde: www.exitfest.org/cz

Letošní hvězdy: The Prodigy, Wu-Tang Clan, Skrillex a další

Za více než 20 let se Dance Arena na EXIT Festivalu stala celosvětovým fenoménem, místem, které přední světová média a umělci vyhlásili za nejlepší elektronickou festivalovou scénu na světě. Letošní ročník v této tradici bude pokračovat díky jednomu z nejsilnějších line-upů v celé historii festivalu. Hlavní hvězdou bude Eric Prydz, na jehož vystoupení čekají návštěvníci EXIT Festivalu už celou dekádu! Dalšími hvězdami, které se v Dance Areně představí budou Amelie LensIndira PaganottoNina KravizKeinemusikMichael BibiHot Since 82Ben Böhmer liveCamelPhatMind AgainstAgents Of Time liveVintage CultureLayla BenitezGioli & Assia live a regionální interpreti včetně Tijany TSpace MotionCoeus a Marko Nastiće, který oslaví v létě 25 let na scéně. Aktuální a svěží vítr přichází také na nedalekou, mladší a progresivní sesterskou scénu NSNS (No Sleep Novi Sad), jejímiž hlavními lákadly jsou Avalon EmersonBen UFOPatrick MasonCarlitaShimzaDesireePartiboi 69 a Cici.


Video: Dance Arena & NSNS Lineup vstupuje do EXIT Universe 2023!
 

Zajímavostí letošního ročníku je nejen mimořádně silný program, ale také speciální vize EXITu pro zahájení a zakončení festivalu. Nejenom že první den Dance Areny bude kompletně v režii žen ve složení Nina Kraviz, Amelie Lens, Indira Paganotto, Tijana T a Miju, ale pravděpodobně je to také nejsilnější techno lineup, který je dnes možné na jednom místě dát dohromady. Závěrečný set Areny a celého festivalu obstará nejžádanější houseový kolektiv současnosti – Keinemusik, který vystoupí i po uzavření programu na oficiální afterparty!

Fantastická vlna nových jmen uzavírá letošní elektronický program EXITu a připojuje se k řadě dříve potvrzených jmen jako jsou The Prodigy, Wu-Tang Clan, Skrillex, Alesso, Viagra Boys, Chase & Status, Claptone, SOFI TUKKER, Dimitri Vegas & Like Mike, LF System a mnoho dalších. S tak neuvěřitelným lineupem bude letošní EXIT Festival jistě událostí, kterou si nesmíte nechat ujít.