Festival Sea Star doplňuje program

Redakce Tiskovky

Přímořský Sea Star festival slaví svůj jubilejní pátý ročník 19. a 20. května 2023 v chorvatském Umagu stylově. Festival přivítá mimořádně silnou vlnu speciálních tanečních setů, která opět potvrdí status „techno ráje“, jež slavná přímořská laguna Stella Maris hrdě nese.

K již dříve ohlášené světové superstar Indiře Paganotto se přidávají tři fantastické b2b koncerty! Do Nautilus Areny dorazí přední ukrajinští DJ mágové Daria Kolosova a Etapp Kyle, regionální pionýři Marko Nastić a Dejan Miličević a domácí techno špičky DJ Jock a Shipe. Spolu s elektropunkovými velikány The Prodigy, hitmakery Robinem Schulzem a Mahmutem Orhanem oficiálně zahájí novou festivalovou a letní sezónu. Předprodej levnějších vstupenek v ceně 45 eur bude probíhat pouze do půlnoci pátku 10. března. Nová cena bude o 30% dražší!

DJka a producentka Daria Kolosova s více než desetiletými zkušenostmi se rychle stala předním jménem ukrajinské undergroundové techno scény. Svůj vzestup na světovou scénu zahájila s podporou respektované DJky Nastie, a to prostřednictvím společných setů i releasů pro její label NECHTO. Dosud vystoupila v předních klubech jako jsou Berghain, Bassiani, Fabric, Awakenings Festival nebo Amnesia, a její DJ set pro HÖR Berlin má na YouTube více než 2,5 milionu zhlédnutí. V Umagu vystoupí poprvé a rovnou v b2b setu s Etapp Kyle, jedním z nejpozoruhodnějších jmen ukrajinské undergroundové scény. Jeho náhodné setkání s Benem Klockem během cesty do Berlína vyústilo v jeho pozdější releasy pro label Klockworks, které ho etablovaly jako jedno z nejrychleji rostoucích techno jmen nové generace.

Spolu s nimi byl potvrzen i kompletní line-up oblíbené festivalové Electric Waves stage, kde vystoupí třeba Ilija Rudman, Ian F, Teo, Kali, Korak, Marin Biočić, Bronski, Marcel, Laseech, Innaca, Grenko a Ivan Erjavac. Tato vlna oznámení uzavírá elektronický program Sea Star festivalu, na kterém bude 19. a 20. května zahájena nová festivalová a turistická sezóna v magickém prostředí umagské laguny Stella Maris.

Předprodej vstupenek za stávající ceny jen do půlnoci 10. března!

Aktuální vlna vstupenek za early-bird cenu 45 € + b/f je k dispozici do 10. března, stejně jako řada kvalitních ubytování v blízkosti festivalového areálu, VIP Gold vstupenky a Ultimate Experience VIP vstupenka, která umožňuje přístup na pódium. Kompletní nabídku naleznete na webových stránkách festivalu.

Sea Star Festival

Festival Sea Star se koná každý rok v květnu na krásné pláži letoviska Stella Maris v chorvatském Umagu. Dechberoucí západy slunce v kombinaci s tyrkysovou vodou laguny dělají ze Stella Maris ideální místo pro zahájení festivalového léta a zároveň pro vytvoření celoživotních vzpomínek s přáteli! Za dobu existence se Sea Star festivalu představiliy hvězdy jako Wu-Tang Clan, Meduza, Hurts nebo Fat Boy Slim.