Fatboy Slim chystá vystoupení v obýváku fanouška

Sedrick Novinky

Občas se stává, že se oblíbený DJ sejde se svým fanouškem, nebo mu zahraje na soukromé párty. Fatboy Slim teď chystá něco podobného a to díky britské donáškové službě Deliveroo, s kterou uzavřel spolupráci.

Deliveroo připravilo soutěž, ve které jeden šťastlivec získá možnost pozvat Fatboy Slima k sobě domů a zažít tak neskutečnou párty v režii této legendy. Fatboy Slim totiž vyráží na tour po Velké Británii a Irsku, kde poslední zastávkou bude právě pokoj jednoho výherce. Tato house party (a to doslova) se má konat 7. března 2019.

Fatboy Slim tomuto výherci dodá jídlo a poté se vrhne na hraní. A jak se této soutěže zúčastnit? Pro nás to bohužel znamená, být obyvatelem Velké Británie nebo Irska, kde služba Deliveroo funguje. Stačí si v termínu od 6. února do 20. února objednat donášku od Deliveroo a doufat, že se na vás usměje štěstěna. Jeden výherce získá již zmíněnou private party s Fatboy Slimem, dalších 10 poté vstupenky na party v rámci jeho tour.

A co na to říká samotný Fatboy Slim? “Upozorněte sousedy, přicházím!

U nás se taková soutěž asi jen tak konat nebude, můžeme si alespoň spravit chuť 24.5.2019 v Duplexu, kde právě Fatboy Slim vystoupí.