5 umělců, které se letos vyplatí sledovat

neo Beck Novinky

Aevion
Aevion minulý rok prokázal své kvality v podobě několika releasů na velkých světových labelech. Nejvýraznější tracky, housový Telling Me a chill deep housový Heartbeat, vyšly na Heldensově HELDEEP Records a Tiestově AFTR:HRS. Tento talentovaný umělec má do nového roku velmi dobře našlápnuto a určitě o něm uslyšíme.

musicbyLUKAS
Hudební producent a Youtuber musicbyLukas si získal pozornost kombinací future house a trance prvků ve svých skladbách, které sám nazývá, jako Future Trance. Skladba, kterou bych zde chtěl vypíchnout se jmenuje Still In Love a vyšla minulý rok na Spinnin‘ Copyright Free Music.

Nonsens
Tato trojice producentů, která pravidelně boří SoundCloud tisícovkami přehrání, má ve svém repertoáru skladby od stylu Future Bass, přes tvrdý Trap až po Basshouse. To vše se společným jmenovatelem v podobě krystalicky čistého zvuku.

Victor Tellagio
Z tuzemské scény se určitě vyplatí sledovat mladého talenta produkujícího a hrajícího pod jménem Victor Tellagio. Victor produkuje tracky světové kvality, o čemž vypovídá support jeho skladeb gigantickými jmény, jako Nicky Romero,Don Diablo,Swanky Tunes,Yves V.

Yanco
Velmi pracovitý Slovenský producent, který má na tento rok nachystáno spoustu skladeb k vydání. Bohužel nevíme, kdy a kde vyjdou. Z Yancova Instagramu také víme, že jedna skladba bude obsahovat zajímavou spolupráci se známým Slovenským raperem Egem. Yanco začal nový rok vydáním skladby Show Me Your Groove