Group Therapy 350: Prague

Redakce Tiskovky

V pátek 11. října přivezou Above & Beyond, ve složení Jono, Tony a Paavo, to nejlepší z jejich vydavatelství Anjunabeats a Anjunadeep do hlavního města České republiky!

Bangalore, Londýn, New York, Sydney, Amsterdam, Hong Kong a teď – Praha! Oslavy milníku show Above & Beyond, Group Therapy, pravidelně přitahují fanoušky z více než 50 zemí světa a stali se tak zážitkem, který by alespoň jednou za život měl absolvovat každý fanoušek taneční hudby. Zážitek, který slibuje nezapomenutelnou noc pro komunitu, sjednocenou pod střechou jedné z nejmodernějších hal v Evropě – pražské O2 areně!

Sledujte v oficiálním traileru stuhy Group Therapy, vlající podél řeky Vltavy a ikonických pražských památek:

Více informací o Group Therapy 350 naleznete na ABGT350.live. Lístky budou uvedeny do prodeje v pondělí 11. března v 11:00.

Vůbec poprvé budou na halové show Group Therapy k dispozici VIP vstupenky a Golden tickety poskytující komfortnější zážitek. 

Above & Beyond odstartovali rok 2019 ve velkém stylu nominací na jejich druhou Grammy, vydáním singlu v spolupráci s Arminem Van Buurenem a oznámením EP k jejich albu „Common Ground“, který debutoval na třetí příčce v žebříčku Billboard Official Album Chart za rok 2018. Trailer představuje nový track nazvaný „There’s Only You“, který připravili s dlouholetou kamarádkou Zoë Johntson. Jeho vydání je naplánováno na 29. března ve vydavatelství Anjunabeats.