Nový event s názvem Together se představuje.

Redakce Tiskovky

Nová noc s názvem Together je projekt dvou Djs a producentů YLLOW & KiTT. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o event, který spojuje lidi se stejnou zálibou v house music. Svoje umění za mixem ukáže také Enveloperz!SedrickDeniken a Dj Simple Rule.

YLLOW
DJ a producent, který se hudbě věnuje již řadu let. Jeho hlavním stylem je progressive house, do kterého dává srdce. Emoce jsou cítit z každého jeho tracku, možná právě proto si je tak lehce zapamatujete. YLLOW prezentoval svůj sound na nejlepších eventech v ČR, jako Beats For Love, Mácháč, AIR a další. Stejně tak tomu bylo s kluby. Mohli jsme ho slyšet v Duplexu, Fabricu a spoustě dalších po celých Čechách.

Enveloperz! 
Tajemný projekt producenta a DJe, který je značkou naprosté profesionality a umu. Má za sebou hraní v prestižních klubech, ale především spoustu kvalitních tracků. Kromě spousty remixů a singlů, vydal Enveloperz! v roce 2015 také vlastní album a o rok později své druhé EP. Od roku 2018 také spolupracuje s českou zpěvačkou LinaKaro.

KiTT
Rezidentní DJ klubu Watt v Brně se za své působení postaral o support například pro Dubvision a W&W na Watt Hall. Dvakrát hrál na festivalu Mácháč. Jeho tracky mají obrovský potenciál. Vydával dokonce na Groove Cartel Recordings, díky čemuž získal podporu od jmen, jako Antoine Delvig, Maximals, Sunstars nebo Delayers.

SedrickDeniken
Pohodář na české scéně, který nechce být vězněm jednoho stylu. Zakladatel portálu Sampler.cz, klubové noci a podcastu Mission Bassline za léta hraní a pořádání eventů, navštívil celou řadu klubů a supportoval nejznámější jména v ČR. Dnes se již DJingu věnuje spíše okrajově. O to víc si však takové okamžiky užívá spolu s partypeople.

Simple Rule
Rezidentní DJ pražského klubu Misch Masch začal hrát v roce 2016. Jeho přednostmi je future, deep a tech house. Hrál v klubech jako je PM Club, Tresor, Space bar a mnoho dalších. Hrál po boku jmen jako jsou Housecontrolz, David Roverto a dále Mike Wolkren.

SOBOTA 30.3.2019

SPACE BAR Prague

Vstup: 100 CZK

Událost: https://www.facebook.com/events/2312449942359558/