ReOrder předvádí v Alive Tonight opět skvělou produkci

Sedrick Novinky

ReOrder sice pochází se Slovenska, ale již řadu let žije v Čechách. Možná také právě proto se Armin van Buuren zmiňoval především o Česku, když spolu seděli ve studiu při vysílání legendárního A State Of Trance.

Ano, Tibor Tomečko aka ReOrder, je jeden z mála producentů, kteří měli to štěstí a mohli osobně navštívit Arminovo studio a navíc tu ještě prezentovat vlastní tvorbu. A je to rozhodně zaslouženě, protože ReOrderovy tracky jsou na velmi vysoké úrovni a u lidí z trancefamily jsou neskutečně oblíbené.

Kvalitní sound předvádí i v nejnovějším tracku s názvem Alive Tonight, který je doprovázen i pěkným klipem. O vokály se zde postarala Emma Chatt a je tu hned na první pohled vidět, že nad tímto songem strávil Tibor hodně času.

Úžasný vocal-uplifting trance se vám zaryje pod kůži hned při prvním poslechu. Obrovská energie a euforická melodie, tak typická pro ReOrdera, je v Alive Tonight ještě více podpořena díky skvěle vytvořenému klipu, na kterém si dali všichni zúčastnění také dost záležet.

Track vyšel na labelu Black Hole Recordings a pokud jste ho ještě neslyšeli, učiňte tak právě teď, protože rozhodně stojí za vaši pozornost.