Airbeat One se o festival nebojí a slibuje nadupaný lineup

Javor Festivaly

Airbeat One festival, je jeden z největších festivalů elektronické hudby v Německu, ale i v Evropě. Od roku 2016 jeho popularita stoupá strmě vzhůru, a tak musí pořadatelé každý rok uspokojovat své příznivce velmi silným line – upem, který fanoušky zanese vždy do některé z turistických destinací. Pro rok 2021 to bude Itálie a line – up bude také prvotřídní, pojďme se na to podívat.

Celý ročník se v podobném obsazení měl udát už letos v létě, jenže víme jaká byla a stále je situace u nás, ale i ve světě, a tak pořadatelé celý festival odročili. V červenci 2021 se nám tak představí jistě nádherná italská stage a na ni vystoupí prvotřídní umělci ze všech koutů světa.

Zdroj: Airbeat one festival 2018

Headlinery se stanou například Afrojack, David Guetta, Don Diablo, Marshmello nebo KSHMR. Kromě těchto umělců, kteří vystoupí na hlavní stage, zde budou další čtyři pódia, na kterých se vždy představí ti nejlepší z daných odvětví elektronické taneční hudby. Tak například na Q-dance stage se jako vždy představí smetánka hardstylu, frenchcoru nebo hardcoru.

Úplnou novinkou bude stage s názvem Arena, kde se za pult představí technaři a houseři jako například Charlotte de Witte, Pan-Pot, Boris Brejcha, Camelphat nebo třeba Claptone.