Electric love pro rok 2021 zná již 4/6 vystupujících

Javor Festivaly

Electric love festival, rakouská Mekka elektronické taneční hudby a nejlepší festival na jih od našich hranic si jako většina dalších festivalů dala letos pauzu z důvodu pandemie, avšak pro své fanoušky uspořádala aspoň virtuální festival. V létě 2021, však snad vše proběhne v klasickém duchu, což slibuje i hashtag pro letošní rok #editionone a my se můžeme těšit na nádhernou stage a skvělý line-up.

ELF má velmi působivé představování umělců pro svůj festival a nejinak tomu bylo i letos. První vlnu představili pořadatelé již začátkem července, v termínu, kdy by proběhl za normálních okolností i festival takový. A že to bude v roce 2021 jízda bylo hned jasné, vždyť v první vlně vyšla jména jako Galantis, Kygo, Steve Aoki nebo autor legendárního hitu ,,L’amour Toujours“ Gigi D’agostino.

Hlavní stage byla, je a doufáme, že i nadále bude velkou třešničkou na pomyslném dortu tohoto festivalu, avšak nezapomínejme na jiné stage, například na zastřešenou Arénu, Q-dance, Honeycomb techno nebo Heineken stage. Pro všechny tyto pódia je samozřejmě naplánován adekvátní program a všechny čtyři vlny oznámených umělců jsou důkazem, že se bude zase jednat o jeden z nejlepších tanečních festivalů léta.

Zdroj: Electriclove.at