MAMAFEST 2020 – Open air u Starých Lázní v Kolíně

Bocianjr Festivaly

Již tuto sobotu 4. 7. 2020 proběhne v Kolíně 1. ročník MAMAFESTu od YourMom agency. Akce vychází z úspěšné PĚNOVÉ PÁRTY, která se v loni poprvé uskutečnila v OPEN AIR. Letos se kvůli hygienickým opatřením upustilo o tematičnosti a pěny, oproti tomu se přidalo na hudební stránce – velmi! A o to jde přeci především :).

Čekají na vás 4 stage, našlapaný line up s 30 DJs, zahraniční HEADLINER, live performers, gogo dancers, VIP ve stylu boiler room, food zone & shisha by Mopra s chill out zone a mnoho dalšího.

MAPA AREÁLU a DŮLEŽITÉ INFORMACE před akcí.

►Areál se bude otevírat v 16:30 a v tu dobu začíná program na main open stage.

►Akce je přístupná od 16ti let s platnou OP

►Vstupné na akci je 350 Kč.

►Opakované opouštění akce bude možné.

►Předprodej vstupenek: https://bit.ly/MamaFest-4-7-2020

►Díky současným nařízení vlády a omezení kapacity se předpokládá vyprodání akce, proto doporučujeme si vstupenku koupit již v předprodeji, či přijít na akci před 18 hodinou, kdy by ještě lístky na místě měly být. (Na místě bude k dispozici 50% vstupenek.)

►Pro vaše pohodlí a rychlejš íodbavení budeme mít otevřené 2 vstupy, přičemž lidé se vstupenkami z předprodeje či VIP budou upřednostěni.

►Indoorové prostory se otevřou v 19:00 a RnB stage v 21:00.
Venkovní program bude trvat do 02:00 a poté budou mít návštěvníci na výběr ze 3 indoorových stage, kam se budou chtít přesunout. V indoorových prostorech klubu nás čeká párty až do ranních hodin – nejméně do 05:00!

►Od 1.7. nenípovinnénosit roušky ve vnitřních veřejných prostorách, nicméně se doporučuje je nosit na místech, kde je větší koncentrace lidí. Proto tuto volbu necháme na Vás, nutit Vás k nošení roušek nemůžeme, takže Vám to i my jen doporučujeme. Jinak v areálu bude připravená i dezinfekce.

►Další co, pro na Vás v areálu čeká- kromě bohatého hudebního programu a silných krásných zážitků, bude například: foodzone, venkovní bary, shisha, chill out longue, stánek s kvalitní kávou a několik dalších překvapení.

►JE ZAKÁZÁNO: Vnášet do arealu omamné a psychotropní látky, jakékoliv pití a propagační materiál jiných akcí. 

►Celá akce bude pod dozorem našich profesionálních security, hasičů a zdravotníků.
Nejsou akceptovány žádné výtržnosti! Pokud bude mít někdo tendence vyvolávat konflikty, bude z akce vykázán. Jsme lidé, né zvířata.. A věříme, že si chceme všichni po opravdu dlouhé době opravdu užít hezkou akci, takže buďme prosím ohleduplní a chovejme se slušně.
..Ať to nikomu nezkazíme, ať neni nutný příjezd PČR či sanitky a město, které nám nyní vychází vstříc – nám povolí i další open airy.

►Dbejte pokynu pořadatelů a nechoďte za oplocení, jinak budete z festivalu vykázáni.


►Jelikož se akce bude dít primárně v prostorech před clubem, tak nebude k dispozici parkoviště před Starými Lázněmi, jen parkovací místa za clubem – podél řeky a v přilehlých ulicích – ZDARMA.

Děkujeme za pochopení a respektování výše uvedeného a těšíme se na vás už tuto sobotu :).

Tým YourMom event agency

Kompletní timetable na sobotní Mamafest.