Dash Berlin odkrývá minulost v novém videu

Sedrick Novinky

Projekt Dash Berlin si v loňském roce prošel klinickou smrtí. Jeffrey Sutorius, hlavní tvář skupiny, byl vyhozen. Následovaly slovní přestřelky všech zúčastněných a poté nastal klid na obou frontách.

Jeffrey se poté ozval jako první a začal se opět prezentovat. Tentokrát už pod svým jménem. Vytvořil pár setů a nyní už opět stojí za mixem a slibuje i nové songy.

Za původními tracky Dash Berlina však nestál on, ale zbylí členové projektu – Eelke Kalberg a Sebastiaan Molijn. A právě tito pánové se nyní také hlásí o slovo. Slibují návrat ke kořenům a vydání spousty nových tracků. Zároveň se chtějí více představit fanouškům, kteří znali jenom Jeffa.

První vlaštovkou v tomto seznamování je krátké video s názvem “Untold Story”, které diváky bere zpět do doby, kdy vznikl legendární hit Till The Sky Falls Down. Tento song měl na starosti právě zmíněný Sebastiaan Molijn a zpěvačka Vera Ostrova. Proto krátké video začíná slovy: “My name is Seb. I write and produce songs.” Postupně se tak dozvíme, jak vlastně tato trance hymna vznikla.

Je zřejmé, že pánové chtějí opravdu navrátit původní slávu projektu a vrátit se k stylu, který jim seděl nejvíce. Doufejme tedy, že se opět dočkáme takových klasik, jako třeba Waiting. Sice už bez tváře Jeffa, ale v tomto případě jde především o hudbu.