5 originálních skladeb poslední doby, které stojí za poslech

neo Beck Special

V dnešní rychlé době, kdy vychází hodně skladeb a všichni mají přístup ke všemu, má člověk často pocit, že už slyšel všechno. Přesto se čas od času najdou skladby, které svou originalitou vůbec nešetří. A my se teď podíváme na právě takové skladby poslední doby.

Nová kolaborace Nizozemské stálice Boliera, známého také jako BLR a poslední dobou více a více oblíbeného dua Redondo, vyniká kombinací velkého Bigroom/Trancového leadu s kombinací těžké atmosférické Deep House bassy.
To tu ještě nebylo!

Důkazem toho, že počet přehrání vždy nemusí znamenat kvalitní skladbu, je počin zatím neznámeho umělce Grega Dela a jeho tracku „What They Want“. Struktura této skladby je velmi orginální, zvuk je na suprové úrovni.

Spojení tradičních nástrojů a moderní elektronické hudby, tedy spojení starého a nového světa, vždy dokáže vykouzlit usměv na tváři. No, posudtě sami.

Šlapavý House groove, na jaký jsme u Phlegmaticů zvyklí, avšak okořeněný velmi originálním main leadem, který snad nemá obdoby.

Velmi minimalstické pojetí popularního žánru Bass House, tak by se dal charakterizovat tento release známého Amerického labelu Night Bass.