Fenomén posledních osmi let Hra o trůny končí. Pojďme si ukázat nejpovedenější remixy ústřední melodie seriálu

Javor Special

Osm let uběhlo jako voda a tahanice o trůn jsou u konce. Seriál podle knižní předlohy byl, je a bude fenomén, který uchvátil celý svět. K dobrému seriálu patří ale i dobrá hudba a ústřední melodie tím dozajisté je. Po dlouhých osmi letech tak i lidé, kteří byly naprosto mimo dění seriálu poznají tuto melodii. Tu si vzalo do svých rukou i několik umělců z branže taneční scény a my si ty nejpovedenější dnes představíme.

Ramin Djawadi – Originál

Tato originální verze, je právě tou verzí, kterou zná snad celý svět. Tato melodie zaslouží opravdu obdiv a autor skladby také.

Armin van Buuren remix

Legenda scény si nenechala ujít příležitost a vytvořila svůj remix k proslavené melodii. Arminův remix je převážně v rytmu Trancové hudby a tak je i melodie trochu svižnější.

Dimitri Vegas & Like Mike remix

Aby tato dvojice nepřišla se svým remixem? To je vyloučeno. Jejich úprava je však vcelku poutavá a tak stojí za zmínku. DV&LM tuto předělávku zahráli dokonce na svém Bringing the Madness nebo na festivalu Tommorowland.

KSHMR & The Golden Army Remix

O velmi dobrý remix se postaral KSHMR, který si dal na remixu záležet a přidal jeho typické Samply. Tento remix je podle mého nejpovedenější z našeho výběru.

Mahmut Orhan remix

Velmi povedený Deep house remix.

Da Tweekaz remix

Velmi tvrdý remix nám přineslo hardstylové duo Da Tweekaz, které si do své verze nechalo dokonce namluvit vokál a to dodává celé skladbě správný říz.