Air festival zná konečně všechny neznámé a slibuje pořádnou nálož tvrdé muziky

Javor Festivaly

Air festival, již zaběhlá značka v českých vodách, si díky špatné komunikaci vysloužil od fanoušků slušnou dávku nadávek. My už však víme, že se festival konat bude a i přes některé komplikace organizátoři slibují slušnou jízdu.

V minulých článcích jsme si blíže představili prvních 5 jmen, dnes se podívám na dalších 5 zahraničních hvězd a český support.

Po delším mlčení přišli organizátoři s prvním jménem, Holy Goof. Tento britský umělec, který se proslavil hlavně díky remixu na skladbu od Drake ,,God’s Plan“. Ta bourala stage loňského léta a letos je již boří samotný Holy Goof. Ten vám do uší bude posílat Basshouse a Bassline, takže pořádnou nálož.

Druhým oznámeným byl první headliner. Duo Sigma DJ set, to znamená, že nevystoupí na živo jako kapela, ale že nám hudbu bude mixovat za pultem. Sigma je, myslím si, dobrým headlinerem a perfektné zakončí sobotní main stage. Od dvojice určitě uslyšíme hity jako ,,Nobody to love“, ,,Coming Home“ nebo ,,Anywhere“. Jejich melodické Drum & Bass dostanou do varu určitě každého.

Dalším oznámeným byl mexičan Junkie Kid, který je znám svými tvrdými dropy a pořádným trapem. No a nakonec nám organizátoři vyvalili poslední dvě jména, těmi jsou Skiy a Dan Lee. Toto desatero pak doplní to nejlepší z české scény, jsou to Manene, Richard Reynolds, Angry Beats, WHKRS, Bon Finix, Matamar a nebo třeba Pauli Gabrieli.

My si určitě festival nenecháme ujít, a samozřejmě vám přineseme reportáž z akce.