Ohlédnutí za rokem 2019

Sedrick Special

Ani jsme se pořádně nerozkoukali a rok 2019 je za námi. Pro Samplera to byl zásadní rok, proto bych o něm rád napsal pár řádků.

Jak asi mnozí víte, Sampler.cz si prošel něčím, jako je klinická smrt. Sice je tu s námi již od roku 2011 a od té doby se povedlo zrealizovat spoustu zajímavých projektů v rámci tohoto jména. Po pár letech jsme se však s celým týmem rozhodli jít každý svou cestou a celou značku uložili k ledu.

Já například našel útočiště na housemagazine.cz (díky TiGi), ale po nějaké době se mi do hlavy víc a víc dostávala myšlenka na oživení celého konceptu Samplera. Přeci jen to bylo takové moje virtuální dítě.

Ten správný čas nastal právě se začátkem roku 2019, kdy jsme se s novým týmem rozhodli začít tam, kde jsem já před pár lety skončil. A začali jsme pěkně zostra.

Věděli jsme, že nechceme psát bezduché články, nebo překládat články cizích serverů, jen aby byl každý den nějaký nový obsah. Soustředili jsme se na originální tvorbu, na vlastní tématické články, reportáže a především pak na rozhovory.

A tahle cesta se nám líbila. Za ten rok vyšlo mnoho článků, které například rozebírají nejrůznější festivaly, kde jsme vám radili, na co se zaměřit a čemu se naopak vyvarovat. Oslovili jsme velkou spoustu DJů a producentů z Čech, ale i ze zahraničí, díky čemuž jste si mohli přečíst opravdu zajímavé rozhovory na nejrůznější témata.

Dostali jsme se zpět do podvědomí nejen v českém rybníčku, ale také v zahraničí. Jsem moc rád, že vás naše práce baví, což je vidět i na návštěvnosti a vaší interakci a chtěl bych vám za to moc poděkovat, bez vás by to prostě nemělo smysl. Chtěl bych také poslat obrovské poděkování našemu týmu, především pak Javorovi a Mikulášovi (aka BOCIAN), kteří mají do věci obrovské zapálení a myslím, že je to na článcích vidět.

Poděkování také patří Lukášovi, který se opět chopil všech těch blbůstek ohledně webu magazínu, stejně jako před lety. Děkuji také externím redaktorům, jako je Qaty, Péťa a další. V neposlední řadě děkuji všem organizátorům, kteří s námi během roku spolupracovali. Vážíme si toho.

Pokud jste dočetli až sem, tak vám patří speciální dík, původně jsem se takhle rozepsat opravdu nechtěl. 🙂

Dost bylo vyjelvání srdíčka, rok 2020 je tady a čeká nás v něm neskutečná porce hudby a zábavy. Pojďme si to užít!

Za tým Sampler.cz vás zdraví Sedrick.